Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nem egyneműek a gyereke...

Akinek nem egyneműek a gyerekei, más volt a két terhesség?

Figyelt kérdés

Úgy értem a lánnyal jobban rosszul voltál vagy épp az ellenkezője??

Van vmi "jel" amiből lehet következtetni, hogy Ő más nemű lesz??

2 fiam van most jön a harmadik baba :)

vele sokkal rosszabbul vagyok !!


2013. máj. 1. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 2-ő szörny volt. Egyszer ikrek, másodszor egy kislány. 3 lányom van, és most szeretnénk egy fiút is. Az ikrekkel több volt a rosszullét, de a másiknál sem volt sokkal enyhébb. A barátnőmnek fiai voltak, és szinte semmi rosszulléte nem volt.
2013. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor talán most kislány lesz nekem :) köszi, majd kiderül fő az egészség !! :)
2013. máj. 1. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló mindkét terhesség, egyáltalán nem volt más tünetem.
2013. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet tippelni, tünetek és pociforma alapján biztos nem. Barátnőm, akivel tökéletesen egyformán működünk, mikor a kislányát várta, rohamosan hízott, igazi, "lányos pocija" volt, 4 hónapig hányt, édességet kívánt. Én most szintén kislányt várok, alig hízom, "fiús pocim" van, azaz nem az a gömbölyű, hanem előre álló, hosszúkás, inkább savanykásat kívántam a legelején, meg gyümölcsöket, és nem hánytam. Sógornőm a lányánál is pocsékul volt, az első fiánál is, míg a második fiánál "csak" hányt, de semmi egyéb tünet.

Másik sógornőm kb. ugyanúgy viselte a két fiús terhességét.

Szóval, erre ne adj, lehet ő is fiú. De kívánom, hogy elsősorban egészséges legyen, másodsorban pedig az legyen a neme, amit szeretnétek. (Gondolom, kislány. :))

2013. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!