Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok. Tegnapról...

38 hetes vagyok. Tegnapról mára érezhetően kevesebbet mozog a baba. Tudom hogy ilyenkor belassulnak. A pocim is leszállt már, mennyi idö lehet szülésig?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:

pár órától 1-2 hétig bármi. de már mindenórásnap számítasz, jönnek mennek a frontok is, talán a kevesebb az igaz, Az énpicim 37 hetesen csinált ilyet és meg is született gyorsan!

Könnyű és boldog szülést nektek!

2008. jún. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy.
2008. jún. 16. 07:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 39 hetes 5 napos vagyok, nekem is lent van a pocim péntek és szombaton ment le, teljesen. Legalábbis ahogy én érzem, mert fáj a csont alul, meg a gyakori wczés... és alig jön valami. És még egyben vagyok.. de sose tudni. Most szerdán teli hold lesz nah meg jön a meleg front is. Hátha? :)) Neke m a hideg frontra nem reagált.. csak annyit hjogy gyakoribb és erősebb volt a jósló fájás..

A mozgásról annyit, hogy igen elvileg belassul... de még most is változik egyik napról a másikra. Nekem pl. pénteken majd szétszakított.. szombaton szionte semmi tegnap újra nagyon nagyon eleven volt, pedig már nincs is jóformán helye. Kíváncsi leszek mit hoz a ma. Jah és ma 1:45-6:30 ig görcsöltem rendszertelenül aztán hirtelen elmúlt.... hmm jól érzik magukat nagyon :)

Ha ez segít a széklet is lazább lesz, bár ki az aki megmondja hogy most attól lett lazább vagy a sok gyümölcstől.. :)

Sok sikert boldog napokat, vagy heteket!

2008. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!