Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cx:2111 -es értékkel ki...

Cx:2111 -es értékkel ki meddig húzta? Fenyegető koraszülés miatt voltam magnéziumos infúziós szülésvisszatartáson és csak érdeklődök?!

Figyelt kérdés

bent feküdtem a kórházban 2 napot és az első nap kaptam 2x500 ml magnéziumot+Maltofert vénásan. azt mondták azért kell befeküdni nehogy meginduljon a szülés. de már itthon vagyok és jól vagyunk.

3000 gramm a babánk, BPD:92mm, THQ:95 mm, AC:316mm


2009. szept. 28. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha 3000 g a baba akkor már az uccsó hetekben járhatsz, szerintem néhány hetet biztosan kihúztok! Ismerek olyat aki a 30. héttől ennyire nyitva volt, időben szült, mondjuk neki nem kellett befeküdni sőt feküdnie sem, csupán kímélő életmódot és a fertőzésveszély elkerülését javasolta a dokija. Nálad más probléma is volt? Szóval kitartás, odafigyelnek rátok, biztosan kihúzzátok ameddig kell!
2009. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

34 hetes vagyok!! szerdán leszek 35 hetes. Más problémánk nem volt.. csak a keményedések..

köszi a választ!

2009. szept. 28. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a 32. héttől 1.5111 voltam, feküdtem vele egy hónapot, igaz otthon, de be akartak fektetni.Engem is riogattak a koraszüléssel, és végül a kiírt előtt 3 nappal szültem, de úgy hogy indították, tehát lehet még túl is hordtam volna.

Pihenni kell sokat, én mondjuk csak feküdtem a 36. hétig.

Aztán a kórházban, mivel két hetet feküdtem bent vérnyomás miatt, már lépcsőztem is hogy elősegítsem a méhszáj nyílást.Valamit segített is.

Minden jót.

2009. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. szept. 30. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!