Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnapra kiírt kismamik hogy...

Holnapra kiírt kismamik hogy vagytok? éreztek már valamit? Hol fogtok szülni? Van már bébitek?

Figyelt kérdés

holnapra vagyok kiírva ő lesz a 3 kisbabánk és nem érzem hogy ki akarna bújni a nap vagy a holnapi nap folyamán az első babámat 5 nappal túlhordtam a másodikat 1 nappal hamarabb szültem .most nem tudom mi lesz

sajnos cukros lettem de nem kell se gyógyszert szednem se inzulint adnom úgyhogy ezért nem indították még meg mint általában a cukros kismamiknak.hétfőn kell mennem a dokihoz ha nem szülök meg addig

kérdeztem mennyit várunk vele azt mondta nem sokat a cukor miatt igaz csak diétáztam és nem is volt azóta rossz eredményem azt mondja nem kockáztatunk

szerintetek mennyit huzunk rá?


2013. máj. 4. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a 3. babámat 41+6-ra szültem, én is cukros voltam, nekem nem indítottak, csak befektettek 5 nappal előtte, mert minden rendben volt.

Kitartást és szép szülést!

2013. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hú az igen jó sokáig vártál a babára mármint hogy kibújjon

én nem szeretnék befeküdni a gyerekek miatt remélem nem is kell mert majdcsak megindul magától bízok benne

szép napot

még annyit hogy maga a szülés milyen volt?az első kettőhöz képest és indítottak vagy megindult

2013. máj. 4. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem "szerettem volna" befeküdni a gyerekek miatt (sem), de nem volt választásom. Én az indítástól is eléggé féltem, az orvosom annak a híve, hogy az a jó, ha magától indul. Meg tudtuk várni, magától indult be, és nagyon könnyű szülés volt.

Ezt kívánom szívből Neked is!

2013. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ hát örülök hogy neked gyors volt a 3 szzülésed remélem nekem is így lesz köszi mégegyszer
2013. máj. 4. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is holnapra vagyok kiírva(meg még 13ra is :D ) Nekem második baba,nem úgy néz ki,mint aki ki szeretne jönni :) Ja én a Dél-Pestiben szülök:) Te kedves kérdező?
2013. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szia én kistarcsán
2013. máj. 4. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs babája még senkinek? :) Utolsó voltam :)
2013. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szia még nincs legalábbis nekem .

ma voltam dokinál szerdán befektet

megindítja

lesz ami lesz

remélem szombaton este már itthon alszunk a 2 nagy csajjal

mert már most hiányoznak ha belegondolok hogy itt kell hagyjam őket

2013. máj. 6. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Könnyű szülést Neked és kitartás:) Irigykedem,én holnap megyek dokihoz,valószinű h. engem még nem fektet be,mivel ugye 2idöpontom van,tegnap és a 13-a :)
2013. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!