Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont ma vagyok 28 hetes, első...

Pont ma vagyok 28 hetes, első gyermek lesz. Ti is úgy éreztétek ilyenkor mintha ólomlábakon járna az idő?

Figyelt kérdés
Ki hogyan emlékszik vissza erre az időszakra, hamar elrepült a hátralévő idő?

2013. máj. 4. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt még (számomra) hamar repült az idő. Majd a legvégén kb.a 34-ik héttől fog ólomlábakon járni :)

Ilyenkor Én még javában "futkoráztam". Mondjuk én a szülés elötti hétvégén is még a Bakonyban kirándultam és szalonnát sütöttem.


Foglald el magad, szerencsés vagy itt a nyár a jó idő :)

2013. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de a hátralévő idő még lassabban fog menni,legalábbis én így érzem,most járunk a 36. hétben és minden nap egyre nehezebb.

Élvezd ki az időt,mert a későbbiekben ha bejön a meleg és bevizesedsz meg már fáj majd mindenhol akkor még lassabban megy az idő.

Én imádom a meleget de most elviselhetetlen.

Szép babavárást,és könnyű szülést :D

2013. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen nekem is írtó lassan telt el a kilenc hónap. Aztán most itt vagyok egy két évessel megint babásan és az egész olyan mintha egy nap alatt történt volna.
2013. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Terhesen én is így éreztem, viszont most, hogy már 3 éves a lányom, csak kapkodom a fejem! Azóta meg úgy repül az idő, hogy el sem hiszem!

Tehát élvezd ki a várandóságot, mert bár hosszúnak tűnik az a 9 hónap, hidd el rövidke ide ez. Aztán ott lesz veled egy kis cukigolyó és csak azt fogod észrevenni, hogy hopp felnőtt. :)

2013. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En is azt hitem 28 hetesen, hogy nem telik az ido, de igazan a 36. Het utan lassult be. Szerencsere 38+4en szultem, de azt hittem soha nem jon el.
2013. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én már állati régóta terhes vagyok!! 35 h km.
2013. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Holnap leszek 40. hetes :) Ha vissza gondolok, akkor nem rohant az idő, de a mostani utolsó 1-2hét, hát az valami fenomenális. Félek is, de már túl is lennék az szülésen. Jövő héten fognak császározni, még nem tudom melyik nap, holnap megyek be a kórházba. Este 10kor már be is paráztam az ágyban, hogy nem mozgolódik a baba (csak keményedés volt), párommal fél órán át simogattuk a pocit, beszéltünk hozzá, vártuk, hogy mocorogjon a kis legény (este 7től nem éreztem, pedig mindig annyira aktív). Ha még egy hetet kéne várnom, tuti agygörcsöt kapok :))
2013. máj. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. És aki még szülés előtt áll, én is könnyű szülést! :)
2013. máj. 5. 12:55
 9/9 A kérdező kommentje:

Könnyű szülést kívánok!


A "kívánok" lemaradt. :)

2013. máj. 5. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!