Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hátrahajló méhe van/vol...

Akinek hátrahajló méhe van/volt terhesen úgy vette észre hogy fentebb lett hasa mint ahol van valójában a méh?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy már a bordák alól hasasodni kezdett az elejétől mintha "csak" hízna de lentebb ahol valójában a méh kéne legyen a babával, ott meg nem emelkedik ki annyira?
2013. máj. 5. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés. Nem terhesen kisebb egy tojásnál a méh, terhesen meg akkora mint egy görögdinnye!!!

Szóval ahogy nő, egyre előrébb jön, nő, a bele két hátra, fel oldalra nyomja, a méh meg előre és felfelé nő, akár hátra hajló, akár nem!

2013. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert az lenne a logikus hogy alul nő már az elejétől tehát köldök alatt hiszen ott a méh...és 10-12-14 hetesen is pl. még annyira azért nem nagy hogy felfelé nyomja a beleket akkor mégis mitől van fent is hasam már az elejétől? Holott NEM vagyok kövér vagy főképp nem a hasamon.

Illetve későbbi terhességnél is hogy van az hogy valakinek teljesen előreugró meg lent hordja van akinek meg egészen a cicije alól nő és olyan az egész mint egy sörhas? :) Nem tudok jobb hasonlatot.

2013. máj. 5. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Nekem is hátrahajló méhem van, ami az idő haladtával előre jött;) elvileg a hátrahajló méhű kismamáknak később látszik meg a baba. Bár nekem már látszott 8-10 hetesen.:) azóta szépen előre jött, és nagy a pocim:)

19+2hkm:)

2013. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajl méhem van, de most 10 hetesen is már látszik. Igaz,hogy van rajtam felesleg, ráadásul a hasamra hízok, de sztem, ha nem oda híznék, akkor is látható, mert a köldök alatt sokkal gömbölyűbb, kiugró a hasam, mint ha csak hasi hízástól volna.
2013. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett fentebb, alul látszik inkább, köldök alatt (12. hétben vagyok). De már szinte az elejétől, lassan egy hónapja látszik. Ezért sem hiszem azt sem, hogy később látszik, akinek hátrahajló van.
2013. máj. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló, nekem nagyon lentről kezdett nőni, kb 15. héttől kezdett csak látszódni a hasam. Azóta feljebb ment a hasam.

29 hkm

2013. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!