Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberben fog valaki...

Szeptemberben fog valaki szülni a Szemt Imre kórházban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szeptember 9-re vagyok kiírva,és ha minden jól megy ott fogok szülni:)

Azért mondom ezt,mert mostanában egyre több negatív kritikát olvasok a szülészetről és kicsit elbizonytalanodtam

2013. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Jó, hogy írod! Én is azért utána nézek!

Mi szeptember 28ra:-) de tuti hamarabb érkezik..

Gatulálok neked/nektek!!!

2013. máj. 5. 22:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Én szeptember vége-október elején fogom szülni a 3. babámat a Szent Imrében. Nekem nagyon jó tapasztalatom volt! Az elsőnél bent volt a férjem, úgy jobb volt, jó volt valakihez szólni, valakire támaszkodni. Igaz, fogadott szülésznőm volt, de "nem szólt bele" a vajúdásba, nem is akartam. Amikor szükségem volt rá, akkor jött és amúgy is ellenőrizgetett. A második babám a magzatvíz elfolyás után gyorsan jött (iszonyú erős összehúzódásokkal)így 4 szülésznő+ orvos is futott hozzám és villámgyorsan kint is volt a bébi :)

Szóval, nem tudom máshol milyen, de én örülök, hogy a 3. babát is ott szülöm.

Te milyen rosszat hallottál?

2013. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia, en szeptember 22-re vagyok kiirva, es eddig ugy volt, hogy a szent imreben fogok szulni. Viszont a nogyogyaszommal nemigazan vagyok megelegedve, es szerintem valtani fogok.....


Boldog babavarast:)

2013. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki az orvosod kedves utolsó?
2013. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok:) nem gondoltam, hogy még írtok:)

Az orvosom Dr. Nyulasi Gábor, eddig nagyon kedves:)

2013. máj. 30. 00:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Gutmann Orsolya. Igazabol kedves, aranyos, de nagyon fiatal. Nincs annyi tapasztalat mogotte. Sokszor hezital mindenen....mintha kiserletezne rajtam:( Engem meg ez megijeszt, foleg ugy h veszelyeztetett terhes vagyok. Szval tobb mint valoszinu valtok, korhazat is....A szent Janos lesz a befuto.
2013. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor az tényleg nem szerencsés, valóban jobb egy tapasztaltabb orvos, főleg ha veszélyeztetett vagy:(

Nálunk a Nyulasi nagyon jó (eddig), nála szült a nagynéném is és nem volt panasz! Bár, most 2 napja unokatesómtól azt hallottam, hogy a Tétényibe borzalmas a csecsemő osztály, azon kívül minden oké.

Szóval, már most tanácsolták, hogy keressek csecsemőgondozót:(

Azért ez sem túl pozitív:/

2013. máj. 30. 10:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Hat igen, igy megy ez mostansag. Az en nogyogyaszom pl nem is vallal szulest szuleszno nelkul:( Az +35000ft...
2013. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem Gutmann Orsolya a doktornő,én meg vagyok vele elégedve.

Igaz,teljesen sima,problémamentes a terhességem,de még nem vettem észre,hogy bizonytalan lenne..Bár valóban nagyon fiatal,úgy tudom babázott is,így nem tudom h szakmai tapasztalat mennyi van mögötte

2013. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!