Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok, még...

13 hetes kismama vagyok, még mindig erős hányingerrel, hányással. Hasonló cipőben járó kismamik kaptatok erre gyógyszert?

Figyelt kérdés
Már nagyon vártam, hogy túl legyek az első trimeszteren, mert rengeteget hánytam, kórházba is kerültem. Sajnos a tünetek nem változtak. Ha nem eszek akkor savas íz van a számban, hányingerrel párosulva, rengeteg visszanyelhetetlen nyállal. Amint eszem valamit iszonyú érzés alakul ki a számban, hányingerem lesz, visszanyelhetetlen a nyálam, amit egy darabig nyelek, aztán egy idő után már nem bírom lenyelni a saját nyálamat, erős hányingerrel szinte sugárszerűen robban ki belőlem minden. Ami édes azt keserűnek érzem azonnal hányok tőle. Aludni is nehezen tudok, a hányingertől, nem sok tápanyag marad meg bennem, minusz 7 kg-nál tartok most. Már nagyon kezdek lemerülni és féltem a bébit is, hiszen vitaminhoz, értékes tápanyaghoz nem jut. Volt valaki ugyanilyen tünetekkel, kérhetek, vagy van erre valamilyen gyógyszer? Rennie, gyömbér, homeopátia, citromlé, keksz nem segít.
2013. máj. 7. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
sima b6 vitamint próbáltad már reggelente? nekem bevállt
2013. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magne b6-ot folyamatosan szedem, napi 3szor2-t a 12. hétig, utána 3szor-1et.
2013. máj. 7. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem semmi se vált be. :((

Én a 16. hétig hánytam.9 kilót fogytam addig.

Csak a víz maradt meg bennem,semmi más.

Az orvosok se tudtak mit kezdeni vele.

Túl kellett élni.A babám szépen fejlődött,nála ez nem okozott gondot,hisz tőlem elvette ami neki kell.

39 héten született,3300 g és 55 cm.Tehát érte ne aggódj!!

Kitartás!!Hátha nemsokára elmúlik!!

2013. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, nem magne b6 hanem sima b6 vitamint?
2013. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A számban lévő szőrnyű nyálérzés az ami nagyon megkeseríti még a létezésemet is. Sokszor köpködök, mint egy láma, mert már nem bírom lenyelni és ettől hányok. Ilyen is volt nektek?
2013. máj. 7. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Igyál hideg tejet,nekem ez vált be.:)
2013. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hányni nem hánytam, de folyamatosan émelyegtem, 16. hétig tartott. Nem kaptam rá semmit, kipróbáltam több mindent. Tej jó volt, meg ezt a zabfalatokat ettem, a simát.
2013. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos ez ritka ami neked van, kitartást... próbálkozz, semmit nem érzel úgy hogy kívánnád?
2013. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg ezeket, hátha találsz közöttük ami épp a te problémádra való.

2013. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Én is küzdöttem a nyállal.Rengeteg volt,és nem bírtam lenyelni.Állandóan zsebkendőbe köptem ki.Volt olyan,hogy

lenyeltem egy adagot,és már hánytam is ki.

Borzasztó volt.

2013. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!