Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hetes vagyok és egyfolytába...

8. hetes vagyok és egyfolytában émelygek, reggeltől estig. Mára a hangulatomra is rányomta a bélyeget, borongós vagyok és borúlátó. Ez az émelygés és a rossz közérzet miatt van, vagy depis lettem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, de ne csüggedj! Nálam is ez volt. Az ún. "reggeli" rosszullét nálam szinte egész nap tartott. Viszont jó hír, hogy a 12-14. hét környékén lassan , de biztosan elmúlnak ezek a rosszullétek!

Fel a fejjel, és kitartás, lesz ez még sokkal jobb is!!!!!:)))

2009. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden miatt van, ami itt hirtelenében összejött, de ne itélj egy nap alapján!

Holnap reggel új nap kezdődik, új élményekkel, új napsütéssel, és a babád is már egy nappal idősebb lett!

Fel a fejjel, mosolyogj, és légy kicsit vidám, egy új életet hordasz a szived alatt, énekelj!

2009. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 25 hetes kismami vagyok. Nekem ne mondd, mert az elejétől fogva borzasztóan émelyegtem egész nap megállás nélkül. Magne B6-ot szedtem, de abbahagytam és tűrtem. Még a mai napig evés után is émelygek, nem múlt el. Ezt ki kell bírni. Jó babavárást!
2009. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lettél depis csak nem vagy jól! Én ugyan így voltam ezzel, mert reggeltől estig hánytam, lefogytam 5 kilót és nem volt vérnyomásom.....a hangulatomra ez nagyon kihatott és nagyon érzékeny lettem..Mindenki azt kérdezte hogy nem örülök a babának meg hogy miért vagyok depis meg ilyeneket..aztán jött a 13.hét és minden ilyen rossz dolog elmúlt az életkedvem pedig vissza tért!Szerintem teljesen normális hogy most nem jársz a fellegekbe a "más" érzéstől, de hidd el el jön az is! Addig is kitartás!!!!
2009. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A hormonok játszanak veletek, és velem is.

16 hetes vagyok, a mai napig vannak hangulatingadozásaim, ok nélkül pityergek mindenen, mahar felkapom a vizet, néha kiabálok.

Terhesség előtt csendes, békeszerető, gondoskodó nőci voltam. Soha életemben nem sírtam, soha nem voltam depressziós, tele voltam élettel.

Mostanában néha éjjelente a sírásomra ébredek, a férjemet hol nem bírom elviselni és kiabálok, hol meg bújok hozzá, mert hiányzik, még akkor is, ha ott van mellettem. Néha "nem tudom miért vállalkoztam erre az egészre" érzésem van, máskor meg örülök a babának, és a világ legboldogabb emberének gondolom magam.

A védőnő szerint ez normális, majd elmúlik. Csa sok-sok-sok türelem kell hozzá, főleg a férjem, a családom és a munkatársak részéről.

2009. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!