Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet érezni a 8. héten?...

Mit lehet érezni a 8. héten? Változások? Pocak növekedés?

Figyelt kérdés
Olyan kismamák véleményére vagyok kíváncsi akik már szültek vagy szülni fognak!Ti mit éreztetek a 8.héten?Lehet látni már valami változást?Jöhet minden vélemény,kivétel negatív!

2013. máj. 9. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
egyedül a rosszullét volt még ilyenkor.
2013. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 8 hetes és tegnap kezdődött nálam a durvább hányinger...eddig csak émelyegtem. A hasam pedig eléggé feszül,minden nadrágom kényelmetlen.
2013. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez érdekes:D Nálam mostanra már elmúlt az émelygés, inkább a 4-5héten jelentkezett sűrűbben de az durva volt.Még néha most is jelentkezik de ritkábban:) Ami a nadrágokat illeti már nekem is kezd minden egyes darab kényelmetlen lenni.
2013. máj. 9. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a hányás lett erősebb.
2013. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam a durva rókamóka 7-13. hétig tartott. A 8. hétben kellemetlen telítettséget éreztem a pocakomban, viszont a mérete csak a 15-16. héttől kezdett változni.
2013. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!