Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-hetes AFP˙ (grav) eredménye...

12-hetes AFP˙ (grav) eredményem 19,9. és az AFP mom 0,66. ezek jó értékek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

12 hetesen AFP?

16 hetesen szoktak AFP-t csinálni, nem 12 hetesen.

Amúgy nem jók az értékek, mert alacsonyak, de ha ilyen korán csinálták a vizsgálatot, nem is kell rajta csodálkozni.

Nekem pont 16 hetesen csinálták, de még nekem is alacsony volt az értékem, mert még az is korai vizsgálat volt, mert egyébként minden rendben volt a fiammal.

Nem egy jó vizsgálat amúgy, sok helyen az elavultság miatt nem is csinálják.

2013. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elnéztem 16 heteses csinálták nekem is.
2013. máj. 11. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
0,7-töl jó,szerintem nem rossz a te értééked.Valahol 0,5 a normál határérték alja.
2013. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért, egy kicsit meglepődtem.:)

De a lényeg, hogy alacsonyak az értékek, amik akár rosszat is jelenthetnének, de ez azért nem így van. Nekem is és még nagyon sok ismerősömnek, velem együtt szült anyukáknak is volt alacsony az érték, de teljesen egészséges babákat szültek.

Ilyenkor nálunk genetikai uh és genetikai tanácsadás van. De ha a 12 hetes eredmények, tehát uh és az azon nézett tarkóredő mérés rendben van és nincs olyan a családban, az anyuka kora is rendben van, akkor általában rendben is szokott minden lenni.

2013. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0,66 teljesen jó! A lányommal is annyi volt!
2013. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!