Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocsi a buta kérdésért, de...

Bocsi a buta kérdésért, de lehet terhesen önkielégítést végezni? Annyira kívánós vagyok, de sajnos a párom nincs mindíg itthon!

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést most komolyan gondoltam!Nem hülyeségből írtam ki!
2013. máj. 13. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
egészséegdre.
2013. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én szoktam, miért ne?:) volt már, hogy picit görcsölt utána a hasam, de mostanában nem szokott már. mondjuk nem rendszeres, de csináld nyugodtan.
2013. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi gond a terhességeddel, akkor lehet. Mi el vagyunk tiltva a szextől,a méhösszehúzódások miatt, amit az orgazmus okoz. De neked Hajrá:)
2013. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én párom hetekig külföldön van,nálam mindennapos,én is nagyon kivánom,nincs semmi bajunk szerencsére....ugyhogy ne aggodj :) 23hkm
2013. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!