Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fájnak a bordáim bal...

Gabi86 kérdése:

Nagyon fájnak a bordáim bal oldalon, mitől lehet ez? 38hkm

Figyelt kérdés
Holnap megyek dokihoz és majd rákérdezek,de mozdulni és levegőt venni is alig tudok,mert annyira fáj.Ha esetleg tüsszentenem kell majd be kakilok annyira fáj.Mit tudok ellene tenni hogy tudjak aludni éjjel.

2013. máj. 15. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyom valamit a baba.:)

Nekem a méhszájam szúrkált mintha kést forgattak volna benne.

2013. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyom a baba.

Próbálj helyezkedni, forogni, esetleg a kezeddel finoman piszkáld, hátha arrébb megy.

Egyik gyerekem a bordámon kívülre nyomta a lábát, piszok rossz volt, ugyanígy a végén.

Kitartás, már nincs sok hátra!

2013. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem folyton a jobb oldali alsó bordámat rugdosta, tudom mennyire rossz,kitartás..! Nekem az néha bevált hogy a másik oldalamra feküdtem. De mást nem nagyon tudsz,valahogy bírd ki ezt a két hetet :)
2013. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah, meg hülyén hangzik, de megcsikiztem a lábacskáját a hasamon keresztül,akkor behúzta :D
2013. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.előtte beteg voltam(1 nap láz+erős fullasztó köhögés) és amiatt volt ez(vagy huzatot kapott a hátam azt mondta a doki.)most már jobban vagyok(vagyunk).mondjuk a pici lányomat szerintem nem viselte meg mert szét rúgja az oldalamat.amúgy én is ezekre gondoltam amire ti is.kést szurkálnának olyan érzés volt.
2013. máj. 16. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy jobban vagy,és hogy kiderült hogy mi volt ez! Boldog babázást!
2013. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi.
2013. máj. 21. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!