Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki sokat hizott terhesség...

Aki sokat hizott terhesség alatt, hány kg-val mentetek szülni és mennyivel jöttetek haza? Sikerült leadni aztán a plussz kilókat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
50 kg-val kezdtem a terhességem, 16 kg híztam. Szülés után - nem fogjátok elhinni - 50 kg voltam ismét. Ehhez kellett egy 20 óra vajúdás, 3 kg baba. A mutatvány még1X megismétlődött.... Szerencsés vagyok.
2013. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 55 kg voltam a terhesség elején,aztán 80 kg voltam kereken a szülésnél!!!:)

Szülés után 4 kg ment le rólam!

De babám most 14 hónapos és 58 kg vagyok!! Igaz,hogy a csípőm már sosem lesz olyan szép,mint terhesség előtt,de megérte!!!!:)

2013. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

59 kilóval kezdtem, és 80-al mentem szülni sajnos. 3 napos vajúdás és császár után 70 kilóval jöttem haza.

Én szoptatok, de nekem ez nem segített a fogyásban. Nem ettem kenyeret és cukrot 1,5 hétig, lement 6 kiló, most 64 vagyok.

Egy kicsit több kitartás kell és leolvadnak a kilók. :P


(fiam 9 hetes)

2013. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51kg-val kezdtem a terhességem,69kg-val mentem szülni.Másnap 59kg-val mentem haza a kórházból.Most a fiam lassan 1 éves,még szoptatom és 55kg vagyok.
2013. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor überelek mindenkit. :)


69 kg-al estem teherbe, 99-el mentem szülni, szülés után 6 héttel, mikor már a víz is lement rólam 90 kg voltam. Szoptatás alatt egyáltalán nem fogytam, ha megpróbáltam keveset enni, megcsappant a tejem, így vártam, míg a fiam mindenevő lett. Egyéves kora körül kezdtem diétázni, ő másfél évesen befejezte a szopit, és 2 éves volt, mire diétával visszatértem az eredeti súlyomhoz. Nem olvadt magától. :)

2013. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy irtatok...mivel én 24.hétben vagyok és már 10kg a plussz,most vagyok 64 kg :P Levegőtől is hizok :/ :)
2013. máj. 17. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerös a helyzet,én is híztam még attol is amit meg sem ettem... most a 33. hétben vagyok és már 20kg-ot híztam :(
2013. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!