Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek ennyire faj a...

Mindenkinek ennyire faj a dereka vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Este mikor lefekszem kb ahol a veseim vannak ket felol annyira faj hogy azt sem tudom pilyen poziciot vegyek fel.Napkozben pedig nem tudok hajolni se mart faja derekam.Ez nagyon kemeny.Kivancsi vagyok ez csak velem van-e igy.16 hetes kismama.
2009. okt. 2. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Azt nem tudom mások hogy vannak vele,de én nagyon szenvedek tőle kb 4 hete :(

Most 29 hetes vagyok,és pontosan ahogy Te is írod,semmilyen pozícióban sem jó feküdni,kínlódok csak...

Bár nekem a terhességem előtt is voltak problémáim a derekammal,sajnos várható volt,hogy megszenvedek majd miatta :(

2009. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fáj :(
2009. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen ebben a korban, de elmúlt szerencsére, amikor nagyon nagy gáz volt, akkor a padlón fekvés segített. pár perc és mint aki újjászületett.
2009. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon fáj, már kb a 12.hét óta.Főleg estefelé.Ha fekszek, alig bírok felkelni:(
2009. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 12. hét óta fáj a derekam.Én is kipróbáltam a padlón fekvést,de 2 perc után azon kellett hosszú ideig gondolkodni,hogyan is keljek fel.30 hetes kismama
2009. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is eléggé szokott fájni főleg egy "nagyobb" munka után.Sőt hogy mondjam még a farcsontom is fáj.Mostanában meg egyre jobban érzem mind a derekam mind a fenékcsontom.Nagyon rossz.Na meg az is hogy az ágyból már elég "bután" tudok kikelni.A férjem még viccelődni is szokott ez miatt,de hát már nem sok van hátra!!!

34 hetes km.

Kitartást!!

2009. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most probáltam meg a padlora fekvést és egy darabig csak jajgatva hömpörögtem a padlon,nem tudtam kellni fel.Sajna ez sem vállt be nekem:(De azért megnyugtató hogy nem csak nekem fáj ennyire.Nem mintha örülnék hogy ti is szenvedtek miatta,de megijedtem hogy valami bajom lesz ez miatt.Kösyönöm a gyors válaszokat mindenkinek.
2009. okt. 2. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 24 hetes kismami vagyok, nekem kb a 14-15. héten jelentkezett. Előtte is mindig volt a derekammal, hátammal problémám, úgyhogy nem lepődtem meg rajta. Nekem csak a szopipárna vált be.

[link] Ennek az oldalnak az alján (kb. 8. képtől) találsz olyan képeket, ahol a kismama alvását, pihenését mutatják be a párnával. Én azóta csak ezzel alszom, olvasok, tv-zek, pihenek és nem érzem, hogy fájna a derekam, csak néha. Mindenkinek magának kell megtalálnia a párnával a helyes pozíciót.


Ha veszel, mindenképpen olyat kell venni, amelyik nem patkó formájú, hanem kiegyenesíthető. Vaterán, teszveszen nagyon jó áron hozzá lehet már jutni.

2009. okt. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!