Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig levest kivánok, de már...

Mindig levest kivánok, de már nincs kedvem, meg már nem tudok milyet főzni, ha zacskos levest eszek, az remélem nem okoz gondot?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyiban figyelmeztetett a védőnőm,hogy nagyon sok sót tartalmaznak ezek a kaják és ne egyem magam halálra belőle,mert megnyomja a vérnyomást.De néha szoktam én is enni.
2009. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, sok sót, és tartósítószert tartalmaz. Én nem eszem. 37 hetes kismama.
2009. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ritkán lehet enni, de ha tudod kerüld, mert tele van mesterséges anyagokkal, és sóval.
2009. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most nem tudom ez mennyire fog bevállni nálad de nálam bevállt.Szoval,én ha levest kivántam és egyáltalán nem volt kedvem bibelödni orákat egy levessel akkor szürd le szürd le levest készitettem:))Kb annyi mint a zacskos leves csak ez nagyon egézséges,A krumplit tedd föni vizbe mint a krumplipürének,és mikor megfött a krumpli tegyél a tángyérodban túrot,és petrezsejem zöldet,és a levet amibe fött a krumpli töltsd rá,isteni finom lesz.Én még szoktam tenni piritos kenyér kockákat is.Nekem annyira izlikbármikor megtudom enni.Termésyetesen erdélyböl vagyok:)
2009. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
A zacskós leves nem túl egészséges, nem hiába hangoztatja mindenki, hogy friss zöldséget együnk... az meg tele van tartósítószerrel. Én is nagyon leveses vagyok, mindját csinálok egy paradicsomlevest foghagymás bagettel, hmmmm :-) kb 12 perc az egész!
2009. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!