Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló adatok? Jó ez?

Hasonló adatok? Jó ez?

Figyelt kérdés

34napos a ciklusom.utolsó menstruáció 08.17én volt.Én úgy "éreztem" hogy pé aug 30-31én lehetett.Ma voltam hüvelyi UH azt írták Terhesség kora:6hetes 4napos.Élő embryo látható.CRL:5mm

valaki akinek ilyen hosszú ciklussal ilyen méretű a babája?


2009. okt. 2. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bogózd ki ha tudod. 32 naposak voltak a ciklusaim, az utolsó mensi aug. 13-án volt, a peteérés valamikor a 18. nap környékén. 6+4 naposan voltam uh-on, akkor a baba 3 mm volt és vert a szívecskéje. Terhesség kora: 5-6 hét volt akkor.
2009. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Még ezt találtam. Eszerint 6 hetes 4 napos vagy. Mekkora volt a petezsák?

2009. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

arról egy szót sem írtak.a képen amin kaptam sincs sokkal több minden.lehet hogy az nem is a méreteket jelenti,de azért hátha mond valakinek valamit:

Map 6

DynRg 50dB ezek vannak a bal felső sarokban.

a jobb sarokban pedig ez:

Tib 0.5 MI 0.7

F# 190 7.4cm


megnéztem az 1.babám 12heti UH kép adatait,és azok merőben mások.Csakhogy ez az UH akkor másképp zajlott(magán dokinál voltam,míg most az SZTKán)


Ha az mond valakinek valamit(összehasonlításképp) a Győri kórházban készült a kép "pötyiről"

2009. okt. 2. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljes jó a babád mérete, ne aggódj! Én 6 hét 1 naposan voltam uh-n, akkor 6mm volt a baba. 28 naposak voltak előtte a ciklusaim.
2009. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!