Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes vagyok. Ma megettem...

6hetes vagyok. Ma megettem 1zacskó chipset. Sokat ártottam a babának? Rengeteg zöldséget, gyümit eszem, semmi kenyér, csoki, süti. Ez volt az első dolog amit megkívántam. Jaj talán mégiscsak ettem 1szer sütit. Ártottam neki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom,dehogy!!! Egyél nyugodtan néha ha kivánod! Csak ne egésznap nassolj,mert akar hamar flemennek a kilók
2009. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem baj, ha egyszer-egyszer... Na de csak egyszer. Aztán még egyszer. És sose többé. :D


Azért rendszert ne csinálj ebből. Egyébként elsősorban nem a babának, hanem magadnak ártasz - túlterheled az epédet, a májat, akik sietnek kivezetni a szervezetedből a mérgeket. Viszont, mivel amúgy is túlóráznak a magzat kedvéért, így sokkal nagyobb terhelés éri őket és ez nem túl jó.


Vigyázz magadra!

2009. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg nem artottal neki. Nem vagy beteg, a terhesseg a vilag legtermeszetesebb dolga, nem kell ennyire felni. Ha valamit megkivansz nyugodtan edd meg. Ovakodj a nyers husoktol, jol mosd meg a gyumolcsot, zoldseget, itt meg olvastam, hogy a kismamaknak nem javasoljak a lagy sajtokat mert ezek nem pasztorizalt tejbol keszultek (camambert) de mast barmit nyugodtan megehetsz nem lesz tolle semmi bajotok. :) Csak ahogyan mar irtak, a kilokkal kell vigyazni. :) Nehogy mar emiatt tulstresszeld ezt a szep idoszakot ugyis annyi minden van ami miatt agodunk, inkabb nem is sorolom fel. Boldog babavarast es nyugi nem lesz gond!
2009. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem én stresszelem túl. a párom totál kiakadt hogy műkaját eszek.de olyan szinten mintha a napi kajám ebből állna. főzök magamnak mindennap, semmi édességet nem eszek csak baromi ritkán mert úúútálom.rendszeresen zöldség,gyülöcs.persze úgy összevesztünk hogy bőgtem is.de a végén meg már azért bőgtem mert hogy a bőgéssel ártok a picinek és lelkifurkám volt...őőőrület ezek a hormonok.
2009. okt. 2. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgom neked, én nagyon néha (tényleg) még mekis kaját is eszek, semmi bajunk az ég világon. Tiszta bolond a barátod. Gondolom ha volt csipset, akkor eddig is etted és semmi bajod nem lett tőle. Ez után sem lesz, hidd el.

23 hetes

2009. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most ezt viccböl kerdezted? remelem... 36 hetes vagyok... csipsz mäniäs, inkäbb örült. a napi 1 zacsko csipsz ugy lecsuszik, mint a fene. söt eszek mekis kajät, gyorsfagyasztott szarokat, edesseget, sajtot, szalämit, halat, mindent amit elvileg nem szabad es tök jol vagyunk... a verkepem meg mindig tökeletes , pedig ez a 36. heten mär nincs mindig igy... szoval no para!!!!!
2009. okt. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhesen iszonyúan kívántam a pikáns paprikás Chiot... :D Egyszer-kétszer vettem, megettem, jólesett. Ne izgulj mindenen, a stressz lehet, hogy többet árt a picinek. :) Amúgy a nátrium-glutamát miatt nem ajánlják a chipseket, de az pl. a zacskós levesekben is benne van, és sajnos 9 hónap alatt képtelenség csak "normális" ételeket enni... Nyilván ne igyál alkoholt, meg ne dohányozz, de a szervezeted érzi, hogy mi kell, mit kívánsz. Szerintem azokat eheted is, mértékkel.
2014. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!