Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan ásványvizet lehet...

Olyan ásványvizet lehet kapni, amiben nincs, vagy nagyon kevés a nátrium?

Figyelt kérdés
A védőnőm szerint ki vagyok száradva,mint egy aszalt gyümölcs!Olyan vizet kellene innom,amiben kevés a nátrium.Viszont a csapvizet sem ajánlja!Sürgősen válaszoljatok,mert kiszáradok!:)
2009. okt. 2. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Még mielőtt kiszáradnál:

Szentkirályi, Óbudai Gyémánt, Jana, Nestlé aquarel.

Ezekben van a legkevesebb, legalábbis én nem találtam ennél alacsonyabb Na tartalmút.

2009. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!Akkor olyanról te sem tudsz, amiben abszolút nincs?!Akkor a sok-sok kismami azt iszik ami van?Ezt abból dondolom,hogy csak 1választ kaptam!

Amiket ajánlottál,kiválasztom amelyikben a legkevesebb van!

2009. okt. 2. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem,tök mindegy melyiket iszom,föhogy ásványviz,szerintem egyikbe sincs,túlzottan sok,amire ne lenne szükség.
2009. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Ewiant iszok abban nagyon kevés van. Csak sajna elég drága! Elég változatos a nátrium tartalmuk az ásáványvízeknek, de válassz olyat amiben a legkevesebb van... Jana Baby is jó azt hiszem, bár nekem ment tőle hasam :-)
2009. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jana, Nestlé aquarel, primavera. Ebben a sorrendben. Mi ezeket isszuk, a fiam és én is. A sima janának ugyanaz az összetétele, mint a jana babynek.
2009. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Voltam boltban,és végül a Nestlé aquarel melett döntöttem.

Na:6,9ml/g !!Köszi a tippeket!

2009. okt. 2. 21:11
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 16:41 !!

Nagyon rossz volt a vizelet tesztem,a védőnő ajánlotta a vízváltást!Én nem is gondoltam volna hogy ettől kiszáradhatok!

2009. okt. 2. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!