Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szül valaki Nyíregyházán...

Tittiritty kérdése:

Szül valaki Nyíregyházán december elején?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 15:43
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Mi december 10-re vagyunk kiírva a babóval. A mozgás meg az alvás már egyre nehezebben megy...:(, a kismanó eléggé aktív, sokat ficánkol:)))

Ti mikorra vagytok kiírva?

30 hetes km

2009. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia:-)

Azt hittem már, hogy egyedül vagyok. Örülök, hogy írtál.

Mi dec. 7-re vagyunk kiírva. Tegnap töltöttük a 31. hetet. Az én kiscsajom is sokat mocorog és egyre erősebben. Őszintén szólva azt sem tudom, hogy mikor alszik, mert amikor éjjel felébredek, akkor is motoszkál:-)

Dolgozol még? Vásárlással, készülődéssel hogy állsz? Van dokid? Annyi kérdésem lenne:-)

2009. okt. 4. 16:27
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én vagyok újra. Nekünk kisfiunk lesz. Angyal Gézához járunk. Nagyon meg vagyunk vele elégedve, másoktól is csak jót hallottunk róla. Már 2 hónapja táppénzen vagyok.

A babaholmi vásárlás nagy részén már hál'Istennek túl vagyunk, megvan a kiságy meg a pelenkázó,babakocsit használtan vettünk, mózeskosárral együtt és kaptunk már elég sok rugit, sapit ilyesmit

a családtól, barátoktól.Persze még így is sok minden hiányzik,de van még rá 2 hónapunk...:)

Ti hogy álltok ezekkel a dolgokkal? Neked van már orvosod?

Remélem jól vagytok és tudsz eleget pihenni!

További boldog babavárást:)))!

2009. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Angyal Gézáról még nem hallottam, de az a lényeg, hogy Te megbízol benne. Én Medvéhez járok már a terhesség elejétől kezdve. Hallottam olyat is, hogy szülésznőt is érdemes fogadni, már akinek a zsebe engedi, mert igazából ő van Veled a vajúdás alatt és ő tud segíteni igazából. Nekem sajnos az már sok lenne anyagilag.

Mi mégelég rosszul állunk a készülődés terén. Sokat melózunk és kevés időnk volt eddig. Néha belegondolok, hogy ha esetleg korábban szeretne kisbújni a kismanó, akkor mi lesz :-(

A kiságyat és a babakocsit hordozóval a családtól megkapjuk és kis rugik is vannak már "adományokból". Még festeni kell és sokmindent vásárolni. De remélem, hogy mindenre jut majd idő.

Lehet, hogy majd együtt fogunk szülni:-)

Remélem nincs semmi gond Veletek és nem veszélyeztetettség miatt kell otthon lenned. Már szívesen itthon maradnék én is, kicsit pihizni.

Vigyázzatok magatokra!

2009. okt. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!