Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen enyhe "mensi szerű...

26 hetesen enyhe "mensi szerű fájdalom" lehet attól, hogy nő a méhem?

Figyelt kérdés

Néha- néha keményedik is a hasam, 3x2 Magne B6-ot szedek, de akkoris megmarad ez a furcsa felfázáshoz, vagy menstruációhoz hasonló érzés. Pár napja még semmi ilyesmi nem volt, még egy darab keményedés se. Ezért gondolom, hogy mostanában nagyobb növekedésnek indult a pocak és emiatt lehet.

Az orvos azt mondta, hogy pihenjek többet( ez még akkor volt, amikor semmi bajom nem volt), de fekve még jobban koncentrálok a hasamra és "mindenfélét" érzek. Ráadásul a babám is igen aktív és néha nem kellemes, ahogy rugdos.


2009. okt. 2. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma már te vagy a második,(nem bántás)Lehet felfázás is ,és a méhad is tágul,hiszen a pici napról napra nagyobb lesz.Próbáld ki :sót melegits egy kis edényben,tedd zacsiba,csavard egy törlőbe és ragd a pocakra.Ha felfázás segíthet,de orvos tanácsára is szükség lehet.Kérdezd meg őt is vagy a védőnőt.
2009. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia.én 27 hetes,velem is 2 napja ez van.mintha én irtam volna.ha nem mulik,akkor jövöhéten én elmegyek orvoshoz.de ma már kevésbé érzem,ezért nem mentem orvoshoz.reméljük,hogy nincs gond.a babával biztos nem ,mert nekem is elég aktivan rugdal,és ez nyugtat egy kicsit,mert tudom,hogy ö rendben van.az nagyobb gond lenne,ha még öt se érezném.ugyhogy nyugi,ha neked is aktiv.
2009. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem ez a második terhességem és az elsőnél is ugyanígy kezdődöttt, hogy 25 hetesen rámszólt a doki, hogy pihenjek többet, de akkor semmi rosszat nem éreztem, ezért nem nagyon tartottam be. Na, a 28 hétre el is kezdett nyílni a méhszáj és akkor már voltak keményedések is. Végülis kihúztam végig, de azért nem lenne jó, ha megint végig feküdnöm kéne.

Úgyhogy most inkább megfogadom a tanácsát és többet pihenek, hátha nem jutok arra a sorsra megint. De szerintem is külön dolog a keményedés és a mensi szerű érzés. Remélem ez utóbbi csak a növekedéstől van.

Jó babavárást mindenkinek!

2009. okt. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!