Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+5 hetes vagyok és kb.1 hete...

7+5 hetes vagyok és kb.1 hete iszonyú szomjúság van rajtam és a szám is állandóan ki van száradva. Pedig a napi 2L folyadékot megiszom. Nálatok is volt ilyen? Olyan furi. Ilyen korán még nem lehet terhességi cukor. Akkor mi?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:
A családban nincs hajlam, sem cukorbeteg. Vékony testalkatom van, még 1 dkg-t sem híztam eddig.
2009. okt. 2. 17:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kizárt a terhességi diabetes, bár valójában korai lenne, az ellenőrzés is a 24. héttől aktuális. Viszont egy éhgyomri cukrot vizsgáltass mindenképpen. Jobb megnyugodni egy labor ellenőrzés álltal, mint vacilálni, hogy mi lehet ez. Én is sokat vagyok szomjas és csökkent glükoz tolarenciám van, ami majdnem terhességi diabetes. Se a családban nincs cukros és a vízeletvizsgálatkor sem tudtak cukrot kimutatni, 16 hétig egy dekát se híztam...

2009. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt. A 6. héttől napi 5 liter víz simán lecsúszott. Nem lett belőle semmi gond! Ilyenkor több a vér, kell a több folyadék!
2009. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
elvileg semmi gond, de azért nézesd meg a cukrod, hogy ki lehessen zárni!
2009. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nekem napi 1-2 liter éppnhogy lemegy. :(
2009. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!