Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már jelentheti hogy szülök?

Ez már jelentheti hogy szülök?

Figyelt kérdés
Kb másfél órája enyhén fáj a hasam mintha megakarna jönni. A 40. hétben vagyunk, de szerdán az nst-n még semmi nem volt. Nekem amúgy is a menzinél sem szokott nagyon görcsölni a hasam. Szerintetek beüljek egy kád meleg vízbe?? Hátha megindul a szülés. Már nagyon szeretném!!
2009. okt. 2. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg a fürdőt, mert ha csak jósló elmulasztja, ha igazi, akkor meg legalább relaxálsz egy utolsót szülés előtt.

Nem tudom, nekem már kb. 3 hete fájdogál így, mensisen a hasam, de még mindig nincs semmi. Mondjuk ma az NST jelzett fájásokat.

Majd írj, hogy mi volt! :)

Könnyű szülést!

38+4 hetes kismami

2009. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a meleg víz már csökkenti a jóslót. ha csak jósló, el fog mulni, ha tényleg szülés, nem fog elmúlni a fájás.

Akkor szülés, ha rendszeresek a fájások, ha beállnak 10-5 percesekre, akkor indulj a kórházba.

Sok sikert.)

2009. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beülhetsz persze,de nem biztos hogy hatni fog. Én a fiammal a végén már mindent kipróbáltam, csak induljon már be...túlhordtam 1 héttel.

Amúgy nekem se fájt mensi közben úgy tisztességesen a hasam, de az igazi fájás hidd el, az jóval erősebb mint a mensis. Nekem nem is igazán arra hasonlított, szóval tuti felismered.

Gyors, könnyű szülést neked is mielőbb :)

2009. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem soha nem volt jóslóm például. 2nappal hordtam túl a kisfiam. Délután 1-kor vérezni kezdtem, majd jött a derékfájdalom. Bementünk a kórházba, ctg-re 10-est kaptam, hazaküldtek, hogy még kb. 2 nap a baba, 3cm-es méhszáj mellett...

Még aznap éjjel 22.25-kor született meg a baba.

2009. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!