Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok,tegnap...

10 hetes terhes vagyok,tegnap voltam vizelet és vérvételen. Megkaptam ma az eredményt és nagyon sok a vizeletemben a baktérium(6000). Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Ja és folyásom is van!!!Nagyon aggodom!!
2008. jún. 17. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el még holnap orvoshoz. Ugyanis nem mindegy milyen ferőzésed van. S ha átmegy úgynevezett felszálló fertőzésbe, vagyis a méhed is érinti akkor bizony komoly gondok lehetnek. Nem akarlak riogatni, de itt már nem elég aggódni kezelni kell. Nem mondtak semmit az eredményedre? Nem beszéltél róla védőnővel?
2008. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Egyes, arra érzékeny kismamáknál elég gyakori a folyás.Nem Te vagy az egyetlen. E miatt a vizeletben is eltérés van, főleg,ha nem középsugár vizeletet vittél vizsgálatra. Mindenképpen menj nőgyógyászhoz - akár már holnap-, kezelés szükséges.

Egyéb teendők:pamut fehérnemű

tisztasági betét

intim mosakodó használata

cukros, szénhidrát tartalmú ételek,italok

csökkentése

2008. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként ilyen komolyabb problémákat nem egy internetes fórumon kellene megkérdezni, hanem leginkább orvoshoz kellene menni. Ez az orvos dolga és az ő szakterülete!

Ha aggódsz, menj orvoshoz!

Egyébként is, sokszor csak egymás riogatása történik, megnyugodni szerintem csak egy orvos válaszától lehetne.

Ne értsetek félre,nagyon jó egymás tapasztalatait olvasgatni, de szerintem ilyen kérdések esetén az orvos a megoldás.

2008. jún. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyire azért nem kell megijedni.

Nekem is olyan cifra dolgok vannak a vizeletemben,hogy öröm nézni,mégis itt vagyunk és jól vagyunk.

Beszélj dokival,de ne ess pánikba!

39 hetes kismami

2008. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bakterium volt a vizeletemben es a vedono elkuldott egy ujabb vizelet vizsgalatra, tenyesztesre,hogy lehessen tudni milyen bakteriumrol van szo es tudjak milyen antibiotikumot irjanak fel ra..Hat negativ lett!A vedonom szerint azert lehetett bakterium a vizeletemben mert nem jol mosakodtam meg mielott pisiltem volna;az edeny" nem volt steril,vagy nem kozep. vizeletbol volt..igy nem kellet gyogyszert sem szednem..De lehet neked epp van ezert mindenkepp a vedonohoz kell menjel..Es nem kell megijedni hisz ahogy a doktorok is allitjak ez nagyon sok terhesnel elofordul,ettol nem lessz semmi baja a babanak!
2008. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is nagyon sok volt a baktériumom, utólag kiderült, hogy nem jól pisiltem. Ugyanis az akkori dokim elfelejtette mondani, hogy először alaposan meg kell mosakodni, és a vizelet középső részét kell az üvegbe engedni (középsugaras). Kaptam Semicillint, egy hétig kellett szednem, csak utána világosított fel egy másik doki, hogy teljesen rosszul csináltam a pisilést. Most 20 hetes vagyok, és szerencsére semmi bajunk! Ezt kívánom nektek is!
2008. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!