Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogadott szülésznők milyen...

A fogadott szülésznők milyen áron dolgoznak mostanában?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia kedves utolsó!

És most fogsz szülni vagy már szültél?Nekünk a doki mutatta be ezt a szülésznőt.Furcsa volt ez nekünk,de mindegy végülis majd szülök ügyeletesnél és akkor megkapja ezt a pénzt az a szülésznő.Csak akkor lesz mázlija ha pont ő lesz bent mert akkor sem fogunk tudni (ezek után ha tudnánk se adnánk)több pénzt neki.Úgylátszik kórházon belül is ennyi az eltérés.És amúgy aranyos volt veled az a szülésznő (ha már szültél).Keresztnevét megírnád?

2009. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Decemberben fogok szülni,és nem orvos ajánlotta,hanem én választottam ki.Májusban volt még nyílt nap a kórházban,akkor találkoztam vele,még akkor megadta a telefonszámát.1x találkoztam eddig vele,akkor nagyon rendes volt,szabadságáról jött be.Elmondott mindent,amit először el kell mondania.Aztán majd a 19-i héten találkozunk legközelebb.Szerintem kedves nő,Manyinak hívják.
2009. okt. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm hogy válaszoltál!

Akkor nem ugyanaz a te szülésznőd mint akit én akartam fölfogadni.Sok szerencsét hozzá és remélem amikor szülni fogok akkor én is egy rendes csajszit fogok kifogni.

Boldog babavárást!

2009. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!