Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szülés lesz szerintetek?...

Ez szülés lesz szerintetek? Félek?!

Figyelt kérdés

Tegnap délután 1 óta leszakad a derekam, hol rendszeres hol rendszertelen méhösszehúzódásaim vannak..

most 5.04-től mérem és 5-6 percenként jönnek a keményedések de úgy hogy mozdulni sem bírok...

1 hete voltam szülésvisszatartáson, magnéziumos infúzión, kinyílt a méhszájam:2111.

Most is fáj: betonkemény a hasam, nyílalik a hüvelyemben és fáj a derekam nagyon....

2. baba, elsővel indították a szülést.. nem tudom milyen az ha magától indúl be.

írjatok már valamit, tanácstalan vagyok.

magzatvíz nem szivárog, nyákdugóm szerintem még nem ment el.

köszi. 35 hetes és 3 napos kismama ja és a baba 3200 gramm felett van a legfrisebb UH szerint.


2009. okt. 3. 05:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
október 23.-án szültem meg, 38 hét 2 naposan: 4200 gramm és 52 cm!
2009. nov. 4. 12:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Szép nagy baba lett:) Gratulálok! Sok boldogságot nektek :D
2009. nov. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Azt a mindenit, gondold el ha kivárja az idejét milyen nagy bébi lenne! :)

Nekem is 4 kiló felettiek voltak a gyermekeim, most a harmadikat várjuk és már ő is 3 kiló felett van.

35 h km

2009. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!