Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja nem érzem, hogy...

Pár napja nem érzem, hogy nyilalgat, feszül a hasam, csak néha picit. Ugye ez normális, nem kell mindig fájnia? 7+5 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Más tünetem nem nagyon van,csak a mellfájás,az is inkább reggel,illetve pihenés után.
2009. okt. 3. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell mindig érezni valamit, az a normális ha néha érzed és néha pedig nem :D Hogy mit is kéne érezned- tulajdonképpen bármit érezhetsz, amit eddig nem, ha az nem jár vérzéssel, barnázással, rózsaszín folyással, nincs gond. Majd megtapasztalod, néhyány napig itt fáj, aztán semmi, most meg ott fáj- esetleg visszatér. Bonyolult dolog ez a terhesség :D A végére majd egészen belejösz, de majd ott is felmerülnek a kétségek.
2009. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy:-)
2009. okt. 3. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
7 hetesen egyáltalán nem kéne érezned nyilalást, feszülést!!! Még nem nő a méhed, szerintem kérdezd meg a dokid!
2009. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom csak van valami változás odabent,voltam orvosnál 6 hetesen,előtte ugyanúgy fájt a hasam,és semmi gond nem volt,volt szivhang is,igy gondolom ez természetes.
2009. okt. 3. 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy 7 hetesen nem nő a méhed??? Ez hülyeség. Eper nagyságúból, nagyobb tyúktojás nagyságú 1-2 hét alatt a méh. A méhet nem a baba növeszti.


Kérdező: igen, normális, hogy szúrkál. Hogy ne legyen olyan ijesztő, én magne B6-ot szedek, ez lazít. Kezdd el, úgyis fog majd kelleni.

2009. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem utána olvashatnál a dolgoknak mielött lepontozol valakit azért nem tetszik a válasza! Vagy ne kérdezz és akkor biztos nem fogsz olyan választ kapni ami neked nem tetszik!


Nem várandósan a méh alakja és mérete leginkább egy kisebb körtére hasonlít – mintegy 5 cm széles és 8 cm hosszú.


Azt kérdezed, hogy normális-e 7 hetesen, hogy nem fáj a hasad.Igen, normális!Az nem normális ha fáj!A beágyazódáskor szúrkálhat a méhed pár napig.Természetesen nem azt írom, hogy baj van, de alapvetően még a terhességtől nem érezhetnél fájdalmat.Én is azt tanácsolom, hogy kérdezd meg a dokidat!

2009. okt. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le,sosem szoktam,nem tudom ki volt,de szerintem nem kell neki esni egyből az embernek.Kérdésem volt,feltettem,ha úgy gondolom reagálok rá,de nem pontozom soha senkit!
2009. okt. 5. 07:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó vagyok. Csak csodálkoztam ezen, azért írtam! Nem akartam rosszindulatú lenni, bocsánat!

Mikor voltál dokinál, mondtad, hogy fájdogál a hasad? Lehet a te tested picit érzékenyebb a változásra, de azért említsd majd meg neki, szoktak gyógyszert adni (magne, nospa...)

2009. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond,gondolom én is érzékenyebb vagyok :-)Ma is voltam orvosnál minden rendben van,szépen nő a baba:-)A hasfájáson a nyilalgatásokat értettem,ami gondolom természetes,nem görcsölök szerencsére.Szedem a béres magnéziumot,azt mondtam a dokinak,ő is ajánlotta az elevit mellé.Te mennyi idős babás vagy?
2009. okt. 5. 17:20
 10/10 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok, na most már tényleg kezd fájdalmas lenni :D

Örülök, hogy rendben van minden, szedd a magne B6-ot, 36. hétig napi 6ot is lehet! :)

2009. okt. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!