Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér terhesen? Mit tegyek?

Aranyér terhesen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos (életemben először) aranyerem lett. Kívül van egy kis borsónyi duzzanatom. Mindenképpen forduljak vele orvoshoz, vagy "házilag" is ki tudom kúrálni? Nem vérzik, kicsit fáj de nem vészes...:( 29 hetes kismama
2009. okt. 3. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is kijött pocakosan,de annyira hogy menni alig tudtam.Eltotyogtam a gyógyszertárba és vettem krémet,kenegettem.attól féltem hogy szüléskr annyira fog fájni hogy nem lesz jó emlékem az egészről.szerencsére,akkor el is felejtettem hogy van. Szülés után kb 1-1,5 héttel azt vettem észre egyik napról a másikra hogy eltünt.amilyen gyorsan előjött,olyan gyorsan eltünt! :) nyugi,nem kell orvoshoz menni csak ezért,majd ha mész dokihoz vagy védőnőhöz,ott rákérdezhetsz,de mondom,bármelyik krém jó hatással van. Boldog babavárást!

6 hetes kiscsajszi anyukája

2009. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Reparon krém segített nekem,gyorsan megnéztem! :)

Első voltam :)

2009. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Kedden megyek védőnőhöz úgyis majd nála is rákérdezek. :)
2009. okt. 3. 09:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Koromviragkrem is jo!
2009. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt nekem is kijött, a szülésnél pedig....brrrr nem is részletezem. A klinikán ugyebár gyógyszert nem ajánlottak, csak a Forever-es termékeket, Lips a neve, aloés ajakír, én ezzel kentem naponta többször és 2 hét alatt elmúlt. Persze azóta is kűzdök vele, de ha kijön, jön a lips.

Az előző hozzászóló szerencsés, hogy eltűnt neki végleg.

Sajnos ez a ritkább változat.

2009. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rutascorbint szedek rá, azóta nincs :)
2009. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. okt. 3. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem mind a két terhességem alatt kijött,de kisújjnyi volt és nagyon be is volt gyulladva,még a bugyi is zavart (bocsi hogy részletezem) de annyire gyulladt volt hogy a medencecsontomig sugárzott a fájdalom,de az a krém tényleg segített.
2009. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megvárom a keddet és kikérem a védőnő tanácsát. Egyébként mára kicsit vissza is húzodott és nem is fáj. Körömvirágkrémet tettem rá, mert az volt itthon... De köszönöm a tanácsokat tényleg...:) Mindenkinek boldog babavárást/babázást.:)
2009. okt. 4. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!