Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki Dopegytet magas...

Szed valaki Dopegytet magas vérnyomásra? Ugye nem árt a babának? Még csak a 7. hétben járok, de már lassan 2 hete szedem. A vérnyomásom "beállt", de aggódom a baba miatt.

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig ezt adják, terhesen, szülés előtt, szülés után... ha nem magas, akkor próbáld szüneteltetni. De ártani nem árt.
2009. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az egész terhesség alatt szedtem. Persze százszor megkérdeztem az orvost, hogy ugye ez nem árt!

Minden rendben lesz, nyugi! Nekünk is egészséges, gyönyörű, boldog, mosolygós kislányunk született, aki holnap lesz 4 hónapos!

Szedd csak nyugodtan, a magas vérnyomás nagyobb baj!

Boldog babavárást!

2009. okt. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is végig szedtem,sőt a vége felé még mellé corinfart is,napi 12 bogyó volt bennem,de hála az égnek semmi baj nem lett.A magas vérnyomástól sokkal nagyobb bajod lehet ha nem kezelik!Egyik kolléganőm 6,5 hónaposan veszítette el a babáját, mert a dokija nem foglalkozott a magas vérnyomással...
2009. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 hetes vagyok, és Dopegytet szedek. Semmi baja nem lesz a babának. Viszont az eddigi 150/100-as vérnoymásom, 1 gyógyszerrel vagy gyógyszer nélkül 135/85 körül van. A terhesség elején kicsit normalizálódik.
2009. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!