Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan szülésznő a II. Női...

Van olyan szülésznő a II. Női Klinikán, akit nem ajánlotok? Ki és miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Most már a nevét is tudom: Lalinecz Melindát. Én nem fogadtam senkit, és ő volt az ügyeletes és olyan bunkó volt, hogy csak na! Anya volt bent velem, és ő mesélte, hogy volt egy pont, amikor legszívesebben felpofozta volna. De nem szólt inkább semmit, nehogy még bunkóbb legyen, mert akkor nekem rossz. Persze, mikor az orvosom bejött, már hűdekedves volt.

Lehet, hogy felfogadva rendes, de akkor meg sz@r ember, ha pénzért méri a kedvességét a szülő nőknek.

3,5 hónapos kislány anyukája.

2009. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez furcsa, mert én is Melindánál szültem tavaly. Nem fogadtam fel, ő volt éppen ügyeletben. Nagyon lelkes volt, kedves és kitartó ( több mint 24 órát vajúdtam, majdnem császároztak). Én meg voltam vele elégedve.
2009. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak rossz napja volt? Vagy utálta a fejemet? Mindegy, sose fogom már megtudni, de neki köszönhetően nem felhőtlenek az emlékeim.
2009. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2009. okt. 3. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!