Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom szomorú kérdés, de...

Tudom szomorú kérdés, de válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Aki már elvetélt kb. 6.7. hétben az mit érzett? Nekem tegnap volt egy erősebb görcsöm, és egy kicsit erősebb színű lett a folyásom, bár még nem barna inkább sárgás de sötétebb.. 7 hetes vagyok. A hőm rendben van viszont fáj a derekam, és azt olvastam ez lehet a vetélés jele is. Igaz ez?
2009. okt. 3. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a babám elhalt a 9. hét környékén, de csak a 12 héten vettük észre a rutinvizsgálaton. Az égvilágon semmi jele nem volt

Szóval, mikor ismét terhes lettem, és kb. ugyanennyi idősen csúnyán barnázni kezdtem, AZONNAL orvoshoz mentem. Szerencsére semmi bajunk sincs. Nekem sem a hátam nem fájt, sem pedig a hasam nem görcsölt. Menj orvoshoz!


Üdv, 24 hetes babás

2009. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 6 hetesen vetéltem el, de semmi erős görcsöm nem volt, hanem barnázással indult. Ha nem vettem volna tesztett előtte, akkor meg se tudom, hogy terhes vagyok. Szerencsére rá 3 hónapra siekrült újra.

Szerintem ne pánikolj, nekem is sokat görcsölt az első hetekben a hasam, lyankor pihenj le azonnal egy fél órára. A sárgás folyás másra utal...

2009. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ráér ha csak hétfőn megyek dokihoz?
2009. okt. 3. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet,nyomás a dokihoz!Én mennék a helyedben...Én is elvesztettem egy kicsit igaz elég korai volt a terhesség,de mikor barnázni kezdtem egyből szaladtam,aztán mikor elvetéltem nekem sem voltak görcseim csak szép lassan elkezdtem vérezni és nagy darabokban távozott minden...Szomorú,de,ha csak egy kicsit gyanús dolgot fogok érezni nem számít,hogy éjszaka vagy hétvége menni fogok,mert már majdnem 9éve várom a babát,én nem kockáztatok!Sok szerencsét neked!!!!!!!!!!
2009. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hetes voltam amikor elvetéltem az első terhességemet. Én már előtte rosszul éreztem magam, erőtlen voltam, szédelegtem, aztán elkezdtem görcsölgetni, az elején csak enyhén , kicsi vérzés is volt (nem barnázás vagy sárga!) aztán erősebben véreztem, nem akart elállni, felhívtam az orvosom (épp hétvége vasárnap volt) aki szigorú fekvést javasolt és hogy másnap keressem fel.

Aztán éjjel már mentünk az ügyeletre, mert nagyon rosszul voltam és erősen véreztem, másnap persze műtét lett belőle.

Úgyhogy szerintem egy kis barnázástól vagy sárgától nem kell rögtön vetélésre gondolni!! Más oka lehet! Keresd fel az orvosod ha nem marad abba!

Ha vérzel és görcsölsz az a nagyobb baj!!

Aztán rá 3 hónapra terhes lettem és született egy gyönyörű fiam aki már 3 éves és most vagyok ismét terhes (8 hetes), úgyhogy kicsit parázok, várom már, hogy elérjem a 12hetemet!

Ne aggódj, reméljük minden rendben lesz! Boldog babavárást!

2009. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem akkor volt ilyen barnás-sárgás váladék, mikor a vérömlenyből jött ki egy kis folyadék a 10. héten. Ami nem volt gond, így legalább kisebb lett a mérete és különösebben nem zavarta a babát. De azért mindjárt elmentünk dokihoz, ő mondta, hogy mi a helyzet. Szextilalom és pihenés lett belőle, később fel is szívódott teljesen. Ne aggódj, amíg nem piros addíg nincs nagy probléma, de azért nem árt, ha az orvosnak is beszámolsz erről.
2009. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Bocsi de Te ma már raktál fel egy ilyen kérdést detto uyganez volt.

Akkor azt mondtuk neked irány a doki.Rögtön!!!

Ezek szerint nem mentél el inkább itt bujod a netet nagyon sajnálom mi csak jot akartunk.Itt a kérdésed.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Biztos hogy én írtam a kérdést?? Más nem lehet ilyen helyzetben? De azért köszi.
2009. okt. 3. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hetesen vetéltem el. Reggel amikor felébredtem, láttam egy kis vérfoltot a bugyimon, nem fájt semmim, de rohantunk a kórházba. Sajna nem volt szívhang, de előtte sem volt, így kaptam magzatmertartót, hazamentünk, pihentem, a vérzés kezdett elmúlni, mi pedig reménykedni. Másnap délelőtt elkezdtem kicsit görcsölni, dokimat felhívtam, azt mondta menjünk be, valószínű vetélés lesz. Mire beértünk már ömlött belőlem, mire felkerültem a műtőbe, iszonyú görcseim voltak:( Szóval nálam elég látványos volt, de van aki szinte megsem érzi. Én a barnázás és a derékfájás miatt, bemennék a kórházba. Megnéznek uh-n, az a legtutibb!!!

39 hetes kismami

2009. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is barnázással kezdődött, semmi görcsöm nem volt. 3napig barnáztam, majd átment vérzésbe.
2009. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!