Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátrahajló méhű és kövér...

Hátrahajló méhű és kövér nőknél tényleg csak később mutatja ki az UH a terhességet?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem, de mivel csak kb. a 4. hétben vagyok, várok még két hetet, s akkor megyek orvoshoz. Valahol olvastam ezt és azért kérdem, mert bár nem vagyok nagyon kövér 65 kg, csak hátrahajló méhem van. lehet, hogy még 6 hetesen se látná a doki hüvelyi UH-n? Lányok nektek mikor látta a doki a babát, ha hátrhajló a méh?
2009. okt. 3. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ilyet még nem hallottam, hüvelyi uh-n elvileg már látnia kell hat hetesen. de nem történik semmi ha egy vagy két hetet vársz, az azért is jobb, mert akkor már biztosan ver a kis szive, és amíg azt nem látják úgysem lehetsz teljesen biztos a terhességben...
2009. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hártahajló a méhem és 4 hetesen már látott vmit, de még nem merte rámondani, hogy terhesség. Az 5. héten már volt petezsák és szikhólyag is. Nem gondolom, hogy befolyásolná a méh állása!
2009. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépn köszönöm! Most megnyugodtam!
2009. okt. 3. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is enyhén hátrahajló a méhem(amit a mostani dokim vett észre,Ő a 4 orvosom) 90 kg körül kezdtem a terhességet és már 5 hetesen látta hasi UH-n a doki,bár hozzátette örüljek,hogy ilyen jó szeme van:)
2009. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia én ducko vagyok Te nem sztem a 65 kg al..:-))

Ém 95 el kezdtem a terhességet 6 hetesen voltam először dokinál akkor már vert a poci szive ..:-))

ne aggodj és gratula ja és nem vagy kövér!!!

2009. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sok boldogságot a babához!
2009. okt. 3. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!