Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most terhesseg? Kesik több...

Ez most terhesseg? Kesik több mint ket hetet csinaltam tesztet ami egyböl erös pozitiv lett viszont sokat olvastam hogy ciszta is kimutathatja az eredmenyt. Szerintetek? Kinek mileyn tapasztalata volt?

Figyelt kérdés
meg hozza tennem hogy enyhen faj a hasam oldalr es közepen lent is kicsit a derekam is es nagyon sokat jarok wc re. plussz voltam operalva 5eve cisztara. hmm szeretnek babat "
2013. máj. 22. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez baba! Nekem kb 5-6 cisztám volt az egyikkel megműtöttek! Azután jött ki a többi,na jó hogy azóta már eltelt kb 10 év de akkor is!!!Kisbabám lessz...24hkm vagyok!! GRATULÁLOK!!!!!

Képet nem teszel fel a tesztről?

2013. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
remelem es köszi a biztatast megprobalok kepet feltölteni :)
2013. máj. 22. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Mivel a terhesség témakörbe tetted fel a kérdésed, ezért gondolom tudat alatt azért te is vágod, hogy terhes vagy, hiszen ha kétségeid vannak akkor miért nem a teherbe esés kategóriába írtál??


Boldog babavárást!

2013. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság elég megbízhatók a tesztek, hogy nem fognak minden problémára pozitív eredményt mutatni. Most a második babámnál anyukám csak az 5. teszt után hitte el, hogy baba lesz.


18 hkm

2013. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2013. máj. 22. 15:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Az olyan ciszta nagyon ritka. De tényleg.

Ez baba. Ha nem hiszed, menj orvoshoz.:)

2013. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez baba.

Nagyon kevés az a fajta ciszta, ami hcg termelésre serkenti a szervezetet!

Ha már két hete késik, most vagy hat hetes terhes. Kérj időpontot a dokitól!

2013. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
valahogy gondoltam is de azert jo hallanitöletek :) nagyon szepen köszönöm mindenkinek es holnap hivom a dokit idöpontot kerni.
2013. máj. 22. 15:58
 9/11 anonim ***** válasza:
1.vagyok! Jaaaj hát ennél egyértelműbb már nem is lehetne!!!!!Mégegyszer gratulálok! Majd ird meg mi volt a dokinál!
2013. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tutira terhes vagy,nekem meg a legocsobb terhessegi teszt is pozitiv lett menszi idopontja elott egy nappal,meg lehet bizni bennuk.Gratulalok 30 hetes km
2013. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!