Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex terhesség alatt? Ti hogy...

Szex terhesség alatt? Ti hogy vagytok a kérdéssel?!

Figyelt kérdés
Én 17.hetes vagyok, viszont abszolut nem kívánom az együttléteket. Néha azért ráveszem magam, mert a páromat sem hagyhatom a terhesség teljes idejére magára. Így történt ma is, viszont közben sem vmi jó, utána pedig még kicsit fájt is a pocim. A doki nem tiltja a szexet, viszont azt mondta, h a lepény lent tapad, ezzel lehet egyébként szerelmeskedni?
2009. okt. 3. 21:30
 1/8 anonim válasza:
Utorso 2-3 honapban nem volt.
2009. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tiltja, akkor biztosan lehet. Én speciel a terhesség alatt sokkal jobban kívántam a szexet. Csak az utolsó pár hétben nem, akkor már olyan nagy voltam, hogy alig bírtam a pocakomat mozdítani. De ha neked nem jó, nem biztos, hogy erőltetned kéne, máshogy is ki tudod elégíteni a férjed, ezt szerintem ő is megérti.
2009. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem esik jól ne erőltesd, biztos megérti a párod is. Mi 33. héttől vagyunk tiltva, igaz már akkor is nagy volt a pocakom, így elég nehézkesen ment már akkor is, tiszta kabaré volt:) Párom megértette, lesz még időnk rá, előttünk az élet:)

39 hetes km

2009. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem epp ezert nem lehetett mert lent volt kozel a mehszajhoz a lepeny es tiltva voltunk.Nem tudom a te dokid mert engedi de biztos nem olyan vagy mint en.mondjuk en barnazgattam is egy kicsit.Ami a szexet illeti en sem kivanom es ha megis egyutt vagyunk akkor utanna nagyon eg a huvelyem,nem tudom miert lehet ez es hogy normalis e de majd megkerdem a dokim penteken.
2009. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én holnap töltöm a 40. hetet és még tegnap is volt sex!!Nekem szerencsére semmi bajom vele!Azt nem mondom, hogy ugyan úgy kívánom, de heti 1-2 alaklom még így a végén is belefér!!Viszont ha neked nem esik jól akkor szerintem ne erőltesd!!!
2009. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi próbálkoztunk párszor, de nem tudtam elmenni, meg a párom is mindig parázott, hogy nehogy bajt okozzon. Mivel nem volt fesztelen az együttlét, így inkább hanyagoljuk. Pedig nagyon kívántam, csak 1-2 hete csökkent a libidóm. Persze a páromat nem hagyom magára, próbálok neki a legmeglepőbb pillanatokban és helyeken örömet szerezni. Na persze nem mondom, hogy könnyű, de ha eddig kibírtuk, akkor ki is fogjuk.

39 hetes pocakos

2009. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a doki nem tiltja, lehet szexelni a terhesség egésze alatt. Erőltetni nem szabad, mert abbój baj lehet, megérhteti a férjed, hogy nem kívánod, és szex nélkü is lehet kedveskedni egymással.

Szex után meg normális, hogy bekeményedik a has...

2009. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En egyaltalan nem kivanom, pedig elotte semmi baj nem volt a szexualis etvagyammal. A furcsa, hogy almomban mar tobbszor is volt orgazmusom.

A 17. hetben vagyunk es eddig csak 2x voltunk egyutt. A parom sem erolteti szerencsere. Bar en is aggodok, hogy ez nem normalis dolog, de nekunk most igy jo!

2009. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!