Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez Normális? 6-és fél hónapos...

Ez Normális? 6-és fél hónapos kismama vagyok és a vizeletem jön, nem is kicsi nem is sok.

Figyelt kérdés
Nem fáj a hasam,ha pisilnem kell ,és vissza kell tartanom akkor vissza tudom tartani,a dokim uj infoja hogy nagy baba. Volt már valaki így?
2013. máj. 22. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "jön" ?
2013. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

úgy érted nem tudod visszatartani a vizeletedet?

vagy inkontinencia lesz,vagy szivárog lehet a magzatvíz.

2013. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát alulról a pisi jön belőlem,amikor pisilek utánna olyan 4-5 percre rá,Én azon gondolkodtam hogy a babykém ahogy mozog nyomja és azért,de nem tudom,,hogy volt e már valaki így..
2013. máj. 22. 20:09
 4/8 A kérdező kommentje:
nem magzat víz mert tisztaságin sárga szinű és pisi szaga,van.. a hasam sem fáj..
2013. máj. 22. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor nyomja a hólyagodat és biztos nem tudod visszatartani ennyi,

nyugodtan használj ilyen inko.betétet :)

2013. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)) azért megemlítem a dokinak hogy ő is mit mond de azért már nyugodtabb vagyok, ti is igy voltatok??
2013. máj. 22. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, ugyan ezzel küzdök...kitartást, elvileg szülés után elmulik...:)
2013. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De jó hogy írt végre valaki aki ugyan így van... ezer hálám.. már azt hidtem hogy csak én szenvedek ilyesmivel.. :)
2013. máj. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!