Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek vannak tapasztalatai...

Kinek vannak tapasztalatai Dr. Bagarussal Veszprémben?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én hozzá járok,ez a harmadik terhességem. Már a végén tartok, de ha még az elején lennék, inkább a Szabó Kingához mennék, mint a második terhességemnél...Nincs vele nagy baj, kedves, de nagyon le van terhelve szerintem, neki van egyedül egy héten kettő rendelése, kora délutántól késő estig. Nem látom rajta, hogy emlékezne rám, pedig jól esne.Ha még van kérdésed, szívesen válaszolok...
2009. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Őszintén nekem nagyon rosszak a tapasztalataim, nem úgy vizsgált ki, ahogy kellett volna, és emiatt kórházban is volt de ember válogatja.. Állítólag rendes. Kinek hogyan :)
2009. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!