Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használhatom a Pevaryl G...

Használhatom a Pevaryl G hüvelykúpot 4-5 hetes terhesen? Sajons hüvelygombám van.

Figyelt kérdés
orvoshoz csak két nap múlva tudnék elmenni, légyszi írjatok.
2009. okt. 4. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az az igazság, hogy nem ismerem ezt a fajtát, de azt tudom, hogy a canesten kúpot lehet használni.
2009. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd ki ezt a 2 napot, és a dokinál kérdezz rá mit ajánl. Még korai a terhesség, jobb ha előtte a doki megvizsgál.
2009. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én használtam terhesen, és cuki egészséges a babám, de asszem nem az első trimeszterben. Kérdezd meg a dokid, mert szinte mindenre ráírják, hogy terhesek ne használják... Gyógyulj hamar!
2009. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen várd meg, hogy mit javasol a doki. Az öngyógyítás nem éppen hasznos ebben az időszakban ilyen drasztikus "gyógyszerrel". Nekem volt már olyan, hogy azt hittem, hogy gombás fertőzésem van, és a labor után kiderült, hogy coli baci. Szóval mindenképpen várd meg a dokit, tudom, hogy nem könnyű, de még nagyon korai a terhesség és "sérülékeny".

Gratulálok a Babához, vigyázz Magatokra! 25 hetes kismami

2009. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Canestent kaptam rá 5 hetesen..

Inkább doki!

2009. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! felhívtam az orvost de csak csütörtökön rendel. Megkérdeztem neten egy nődokit és ő is a canesten ajánlotta. úgyhogy muszáj kezelnem magam, mert nagyon rosszak a tünetek.
2009. okt. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!