Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért van az, hogy ennyire...

Mért van az, hogy ennyire hitetlen vagyok?

Figyelt kérdés
Hosszú idő telt el (sok-sok év)mire teherbe estem,aztán elvesztettem.Most itt nagyon sok kérdésnél olvasom azt,hogy ugyanilyen szituációban lévő nők rá 2-3 hónapra sikeresen teherbe estek és,hogy emlékszik a szervezet a terhességre,szóval,hogy nagyobb az esély.Csak bízni tudok benne,hogy nem kell ujjabb éveket várnom a következő terhességre,de most hogy késik 4 napja a mensim,valahogy azon kaptam magam,hogy kifogásokat keresek rá,mért is késhet,de a terhesség nem igazán szerepel köztük!
2009. okt. 4. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nincsen ezzel semmi baj, félsz a kudarctól, és ennyi. Én is így voltam vele.Decemberben vesztettem egy babát, áprilisban kezdtünk újra próbálkozni, és mikor májusban nem jött meg, én is vártam továbbra is kitartóan a menzit, mint a messiást. Aztán csak csináltam egy tesztet, és pozi lett. Végülis jobb mindenre felkészülni, és azután annál nagyobb lesz az öröm, ha mégiscsak baba van ott. A babóca nem fog azért kipotyogni a pocakodból, mert nem csináltál 2 nappal a nemvárt után tesztet, és nem kiabáltad világgá, hogy terhes vagy. Végezd nyugodtan a dolgaidat, de azért ha 1-1,5 hét múlva sem jön meg, akkor csinálj egy tesztet. Akkor már illik elmenni orvoshoz is.


Sok sikert! 24 hetes pocis

2009. okt. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bíztató szavakat,jól esik!Gratulálok neked a babóhoz!
2009. okt. 4. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: félsz.

De próbálj pozitívan hozzá állni, az agy nagy úr, bevonz a abajt!

2009. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahogy sejtettem is nem fog nekem annyira könnyen menni,negatív a tesztem.Sokat kell még szenvednem érte!
2009. okt. 5. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!