Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt muszály...

A terhesség alatt muszály használni tisztasági betétet? Vagy cseréljek többször bugyit? Lehet, hogy ez hülye kérdés, de szeretném, ha válaszolnátok.

Figyelt kérdés
csak azért,mert valakitöl azt halottam,h nem egészséges a tisztasági betét.most akkor mi?
2009. okt. 4. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Én már nem is tudom, hogy mióta, évek óta használok tisztasági betétet, a carefree pamut illatos változatát. Rosszul érzem magam, ha nincs a bugyimban, olyan mintha fáznék alul, még nyáron is. Ameddig tangát hordtam, abba is ilyet tettem. Soha semmi bajom nem volt tőle, a terhesség alatt sem kaptam még el idáig semmit.


Szerintem hülyeség, hogy nem egészséges, mitől ne lenne az, vagy mitől lenne az?

Ha nagyon "tele van" nap közben többször cserélek.


Terhesség előtt is használtam, mert nekem akkor is volt bizonyos mennyiségű folyás, ami ha csak a bugyiba ment volna, főleg a pici tangába, nagyon zavart volna.


Hogy kinek mi a drága? 600 ft egy havi adag. (éjszakára persze nem kell) nálam ez már olyan, mint a tusfürdő, izzadásgátló, stb. fogyóeszköz, nem ezen spórolok.

De kinek mi a kényelmes.

2009. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Én nem azt mondtam, hogy a pamut betét nem egészséges, hanem azt, hogy a műszálas betétek helyett jobb, ha valaki sűrűbben bugyit cserél.

Annál mindenesetre mindegyik jobb megoldás, ha valaki papírzsepit használ(mint ahogy írta egy válaszoló. Ez még eszembe sem jutott.

2009. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség előtt is rengeteg folyásom volt, már akkor sokkal célszerűbbnek láttam tisztaságit hordani. Most annyi változott, hogy napi 2-3-szor is ki kell cserélnem, mert tele lesz... Nekem is a Carefree vált be. Az nem kezd el feljönni a ragadásnál, ha tele van.

A pamut bugyi biztos, hogy jobb lenne, de előbb találok elfogadható áron betétet, mint megfelelő váltásbugyikat.

2009. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség vége felé meg tüsszentesz egyet és jön a pisi, az milyen kellemetlen...

A vége felé azért készülj fel rá!

2009. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10-04 17:43! A gyerekednek sem veszel majd pelenkát, mert az is pénzbe kerül???

A kérdezőnek: Nekem végig sok folyásom volt, és én is egész nap a bugyimat cserélgethettem volna, ha nem használok tisztaságit. Carafreet használtam, a sima és az illatosított is jó volt. Volt olyan, hogy napi 10 elment belőle, de inkább az, mint a bugyim tocsogjon.


1hetes baba anyucija

2009. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!