Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bacsa vezetéknévhez milyen...

Bacsa vezetéknévhez milyen keresztneveket adnátok? Nem tudjuk, hogy kisfiú vagy kislány. Meglepi lesz! Köszi szépen előre is!

Figyelt kérdés
Még ráérünk, októberben jön a Manó, de időben szeretnénk dönteni. Nehezen jutunk egyezségre...

2013. máj. 25. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Beatrix, Beáta, Anna, Léna,

Fiú: Bálint, Milán, Gábor

2013. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Balázs,Tamás,Dalma,Luca
2013. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bianka - kislányomat így hívják, ráadásul illik a Bacsa vezetéknévhez,

Olivér

2013. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bence, Dániel, Dávid


Léna, Kinga, Boglárka

2013. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, Csajok! :)


Jöhet még! :)

2013. máj. 26. 07:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy Bacsa Bettina nevű ismerősöm, de pl. Bacsa Emília, Bacsa Krisztián.
2013. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

B betűs lánynév, ami nem volt még, és szerintem menne hozzá: Brigitta, Borbála. Fiú: Benjámin.


Én hosszabb nevet választanék (3 szótagosat), amiben nem csak A magánhangzók vannak, ill. 1 szótagban nem A van.


Ami még eszembe jutott:

Izabella, Krisztina, Miléna, Melinda.

Dániel, Levente, Kornél, Zoltán.

2013. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon jók vagytok, Lányok, sokat segítetek!

Most valamiért én is a vegyes hangrendűek felé mozdulok, legalábbis a csupa "a" mellett!

2013. máj. 27. 09:15
 9/9 Kerria ***** válasza:

Mivel csa-ra végződik a vezetéknév, ezért óvatosan a választással...


nálunk ma- a végződés, így szinte az összes MA; MI kezdetű keresztnevet kilőttük ...ma miklós, ...ma marcell... stb.


Ezen kívűl, az A betűs neveket is kerülném a helyetekben, mert ugye összeolvadnak.


Anno a műkörmös ismerősömnek volt ez a vezetékneve, a keresztneve Blanka. Először furán hangzott, de mára teljesen megbarátkoztam vele.


na, de azt kérdezted mi mit adnánk ebben az esetben. Nos, személy szerint nekem nagyon tetszik, ha azonosak a kezdőbetűk:

Bálint

Barna- Ha nem zavar hogy mondjuk Téged, hogy rejtve lesz benne a ...csa barna (csaba név)


Bernadett

Bella


Viszont szerintem sok szép nevet tudtok hozzá választani.

2013. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!