Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan kismama, aki nem...

Volt olyan kismama, aki nem tudott elmenni az egyik nst-re? Nagyon leszúrnak majd miatta vajon?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok/leszek a héten, múlthéten eljutottam nst-re de most nem fogok tudni elmenni, mert a férjemet egész hétre elküldték máshová dolgozni. 30 km.re lakunk a várostól, és nyitva van a méhszájam,valamint van egy 2 éves fiam akit nincs kire bízzak.

Nem szeretnék útközben megszülni a távolsági buszon (ami egyébként full tömött és 4szer ját egy nap).


2009. okt. 5. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
engem lecseszett a szülésznőm... magánba jártam volna a 38. héttől, de megszültem azon a héten. Azt állította hogy már 36. héttől kellett volna járnom... na persze, hogy a zsebét hízlaljam...
2009. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na hát ez az h én ezt nem tudom eldönteni h most ez vajon mennyire nagyon fontos? Végülis még van 3 hete a kiírt időpontig. Jó nyilván nem viccből találták ki, de a múlt heti is így zajlott:

leültem, odatették az egyik érzékelő fejet a feltételezett szívhangra, na onnan 4 perc után el is vándorolt a kislányom, és a szülésznők meg egymással trécseltek. Egy olyan 10 perc után észrevette az egyik h gyakorlatilag semmit se mér a műszer. Áttette egy pár centivel arrébb, és rám mordult hogy ÉN ne mozgassam (mondtam neki h én aztán tuti nem szórakozok azzal h elmozdítom).

Ezután kb. 2-3 percig mérte rendesen megint a szívhangot, majd megint semmi.

Ezután le is vették az érzékelőt, majd a doki ráírta hogy minden oké és kész.

Na most ennek így mennyi értelme van???

2009. okt. 5. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
elárulom neked, hogy amikor szültem és éreztem a fájásokat (3 percesek voltak) rátettek ugye ctgre, ami NEM MUTATOTT FÁJÁSOKAT!!! Lecseszett a szülésznő, hogy más 30 hetes korától ilyen "fájásokkal" él (mármint amit mutatott a ctg) és menjek feküdjek le aludni, mert ebből nem lesz baba. Rá fél órára elment a magzatvízem, 2 órára pedig megszületett a kislányom. No comment...
2009. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja 1est és 3ast is ugyanaz írta:)
2009. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anyááám :( hát érdekes...
2009. okt. 5. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Felhívod a kórházat, és elmondod a történetedet. Így tudni fogod, hogy mire számíts. Ha menni kell, megkérsz barátot, rokont, testvért, vagy akárkit, aki szívesen elfuvaroz téged kocsival.
2009. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rokonunk egy szál se, barátok több száz kilóméterre kocsi nélkül. Úh ez rajtam mondjuk nem segít. :(

de ez van.

2009. okt. 5. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem is hívdd fel a kórházat és mondd el hogy nem tudod megoldani a bejutást.
2009. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2009. okt. 5. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!