Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a jósló fájás?

Milyen érzés a jósló fájás?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A hasad megkeménykedik és a derekad görcsöl/feszít. De ezt mindenki máshogy érzi:)
2013. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne... Nekem van, hogy a hasam alja fáj menzesz-szerűen, konstans módon - ezt legutóbb a kórházban állították le, infúzióval. Ezt nem hívtam jóslónak, de a papírra azt írták, hogy rendszertelen fájások.

Meg van egy másik típusú fájdalom is néha, ez derékból indul, elég gyorsan erősödik, sugárzik előre és a combtövembe is, körbeér a hasamon, hányinger, szédülés - itt szoktam leülni vagy lefeküdni, és akkor néhány másodpercen belül véget ér, mintha visszafele is végigmenne a folyamat. Az egész tart kb. egy percig, vagy addig sem. Ilyenből pár hetente egy van nálam. Gyanítom, hogy ez lehet a jósló, de holnap megkérdezem a dokit, hogy mit gondol.

2013. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok, kiváncsi vagyok mit mond a doki, nekem is ilyen fájásom volt már 2X ezen a héten, amit te írtál 2. válaszoló, begörcsöl a derekam ésa hasam alul, és elgyengülök ugy egy percig tartott, kicsit megilyedtem hogy csaknem... de most még csak a 34. hétben vagyok, szoval korai lenne.
2013. máj. 27. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem korai kérdező:) Teljesen normális a 30. hét után. Nekem 22. héttől volt elég sok.
2013. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gabi86 ***** válasza:
nekem 36.héttől kezdődött.enyhe menstruációs szerű görcsök,derékfájás meg ami ezzel jár.(mármint a menstruációval)ezek csak erősebbek lesznek.40hkm
2013. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, az orvos kb. annyit mondott a fájásokról, hogy a jóslót az igazitól az különbözteti meg, hogy az igazi után megszületik a gyerek, a jósló után meg nem. Erre a derékból indulóra konkrétan azt mondta, hogy amíg nem rendszeres, csak ritkán fordul elő, addig nem kell vele foglalkozni. Hozzátette, hogy éppen a gerincemen is nyomhat valamit a baba, amiatt is lehet, tehát az sem biztos, hogy fájásról van szó. Mondjuk én már a 36. hétben vagyok, lehet, hogy korábban másképp reagált volna.
2013. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!