Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok. Két...

35 hetes kismama vagyok. Két hét alatt mindössze 30 dkg-t híztam. A babám mozog rendesen, nst jó, de uh-ra csak 3 hét múlva kell mennem. Aggódom, hogy fejlődik-e rendesen a babám. Mi van, ha nem táplálja megfelelően a méhlepény. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én még csak 24 hetes vagyok, de eddig nem híztam semmit, vagyis amit azelején lefogytam(2kg) az mostanra jött vissza, így vagyok 52kg, de eddig minden rendben volt.
2009. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés, hogy az utolsó időben, mikot heti 450g-ot kellene átlagban hízni a kismamának a 30dkg/2hét megfelelő e?! Ez egyénileg változik. Ne aggódj,ha változatosan táplálkozol ő elveszi ami neki kell. Valószínüleg ezt ő hízta és nem te. Szerintem minden oké. De biztosan mindíg az orvos tud mondani.

Könnyű szülést!

32km

2009. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!