Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mentetek először a...

Mikor mentetek először a védőnőhöz?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál 8 hetes vagyok,minden rendben van,viszont nem küldött még védőnöhöz,és semmilyen vizsgálatra.3 hét múlva kell viszamenni,11 hetesen,akkorra mondta hogy elküld tanácsadásra stb.Nem késő ez?
2009. okt. 5. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem késő, én 10 hetesen mentem először!
2009. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adott egy papírt, amin fel van tüntetve a magzat kora stb... Ezzel már el is mehetsz a védőnőhöz.
2009. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen és 2 naposan volt papírom arról, hogy terhes vagyok, de csak következő héten tudtam menni. Akkor már én is betöltöttem a 8 hetet. Az egyik ilyen "mikor mit kell tenni" papíron az van, hogy 10. hétig kell felvenni a védőnővel a kapcsolatot, de ha a dokid 11 hetesen küld, akkor biztos nem gond. Amúgy meg van, aki 12-13 hetesen jön rá, hogy terhes. Azt sem zavarják el:)

Boldog babavárást!

39 hetes

2009. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ma kezdetem a 12. hetet, holnap megyek védőnőhöz, nem volt még semmilyen vizsgálatom két uh kívül. Azaz se vérvizsgálat, se vizelet. Nem hiszem, hogy le vagyok maradva.
2009. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is két uhn vagyok túl,minden rendben,akkor gondolom nem kések le semmiről sem ha 11 hetesen jutok el :-)Boldog babavárást mindenkinek!
2009. okt. 5. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:

11hetesen kaptam meg a papírt arról, hogy élő terhességem van, és akkor mehettem a védőnőhöz, hiába már az 5.héttől jártam hetente dokihoz.

Amúgy nem vagy lemaradva semmiről, az első kötelező vizsgálat a 12.heti uh.

2009. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!