Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti is képesek...

Kismamik! Ti is képesek vagytok bőgni még egy reklámon is? Ja és ugy érzem a páromért mégjobban kivagyok szédülve!

Figyelt kérdés
Nagyon hamar elbőgöm magam,ma reggel pl.a kiscsirkéket sirattam meg a tv-be.Pár napja meg csak úgy rámjött,de nem tudom miért volt.A páromat eddig is szerettem de most...még jobban,állandóan puszilgatom,harapdálom meg szaglászom hogy milyen jón az illata! Megbolondultam?
2013. máj. 28. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem bolondultál meg, terhes vagy és a hormonjaid tombolnak
2013. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy :D.

Én nem emlékszem ilyenre, de kicsit azért érzékenyebb voltam én is. Nekem mióta megvan a kisfiam, jönnek rám ilyen rohamok, hogy mennyire imádom a családomat, és bőgni tudnék olyankor (vagy néha bőgök is :)).

2013. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

:) :) :) A terhességem végén én is ugyanígy voltam, minden reggel megnéztem a "Nem tudtam, hogy terhes vagyok"-ot a TLC-n, és mikor megszülettek a babák mindig elsírtam magam. :D De ugyanígy képes voltam bőgni akár a híradón, akár bármilyen más TV-műsoron is. (A legjobb az volt, mikor egy 80 év körüli néni volt a Mokkában, aki magától tanulta meg használni a számítógépet, és mikor mondta, hogy "Már egyedül újra tudom telepíteni a windows-t" én úgy bőgtem, hogy magamra sem ismertem... :D )

Úgyhogy ez normális... :)

2013. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hete az opt lakástakarék reklám ríkatott meg. Tiszta hülye vagyok.
2013. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Mersi csoki reklámján sírtam mindig.
2013. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Újonnan elkezdtem félni a horror filmektől, imádom a romantikus filmeket amiket korábban nem voltam hajlandó megnézni, bőgnöm kell az animal planetes műsoroktól (ahol az állatkák levadásszák egymást). Katasztrófa. Remélem elmúlik majd... :D
2013. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!