Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normális, hogy vannak...

Meddig normális, hogy vannak enyhe menstruációs görcseim terhesség alatt?

Figyelt kérdés
18. hétben vagyok és kb 1 hete kezdődött, hogy nagyon enyhe alig észrevehető és rövid ideig tartó "Most megjött" érzésem van. Enyhébb mint mikor meg szokott jönni és 4napja lett volna alap esetben hogy megjön. Pénteken voltam ultrahangon minden rendben volt a picivel. Olvastam hogy ez normális meg a néha hasszurka is (az is van ha hirtelen mozdulok) de meddig normális?
2013. máj. 28. 13:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy naponta 2-3 alkalommal jön elő és nagyon rövid ideig (1-2 perc) tart.
2013. máj. 28. 14:01
 2/3 anonim ***** válasza:
magnéziumot igyál :-) nekem azóta nincs görcsöm
2013. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és addig normális míg nincs vérzés , és nem durván görcsölsz:-) boldog babavárást!
2013. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!