Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve. Kinek,...

Kétségbe vagyok esve. Kinek, hogy volt?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok. Ma voltam cukorterheléses vizsgálaton, azelőtt soha semmilyen rosszullétem, tünetem nem volt. Mióta hazajöttem a vizsgálatról egész álló nap nincs étvágyam, ami eddig hatalmas volt, hányingerem van és szinte minden kijön belőlem hasmenés formájában! Nagyon félek, h ezt valóban ez okozza-e! Volt valaki aki hasonlóképpen járt?

2013. máj. 28. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az első gyereknél voltam így. A cukorterhelés napján estére belázasodtam, hánytam és hasmenésem volt.
2013. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kórházba is kerültem utána...fantasztikus, hogy van ez a vizsgálat.
2013. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam. Szerencsére megúsztam hányingerrel meg émelygéssel. Az egész eddigi idő alatt nem éreztem magam ennyire pocsékul.
2013. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ÈN már miután megittam azt a cukros löttyöt,èreztem hogy ellenkezik a hasam.Vizet ugye lehet inni utánna,de mèg attòl is háborgott a gyomrom.Mèg nemtelt le a 2 óra már ment a hasam.

Miután megvolt a 2. vèrvèteli rèsz,gondoltam rávetem magam a kedvenc csokimra,amit beszereztem.... Aha,persze.. 1-2 kocka ment le.

Azt a napot alvással ès mosdò látogatással töltöttem

2013. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet egy picit jobb az a cukros lötyi ha tesztek bele egy pici citromlevet így kicsit hajaz a limonádéra és semmit nem változtat az eredményen. :) És talán a gyomrot sem kavarja fel annyira.
2013. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 26. héten csinálták a vizsgálatot és rossz szavam nem lehet. Itthon megcsináltam a löttyöt, raktam bele citromlevet, aztán a megbeszélt időpontra ott voltam a laborban. Ott levették a vért, és szerintem, nekem az volt a legrosszabb az egészben. Mármint a tűszúrás. Utána megittam a "limonádét", elmentem bevásárolni, beugrottam a barátnőmhöz picit beszélgetni, vettem egy kis harapnivalót, hogy a második vérvétel után legyen kéznél kaja, aztán mehettem is vissza. Levették a vért, hazajöttem, lepihentem, mert álmos voltam. Aludtam pár órát, és ennyi. Nagyon nem viselt meg a dolog, se rosszullét, se undor a löttytől, semmi más. (Őszintén szólva, reggel egy-két kortyot ittam, szóval még szomjas is voltam, jól is jött az a fél liter cucc.)


28 hkm

2013. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele! Hányingerem volt egész délután,a torkomban éreztem azt a cukros löttyöt!!! :S

Aztán hasmenésem is volt,szóval nem volt kellemes egy nap!:)

2013. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4es vagyok : nekem azt mondták ott egy korábbi vèrvètelkor hogy 2 dl cukros langyos tejet ès egy vajas kiflit vigyek.erre a terhelèses napján rámszòltak hogy ezt a hülyesèget meg honnan vettem ?? Na..szerintetek ???

ÍGy esèlyem se lett vna javítani az itòkán. :-/

2013. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!