Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hashajtó amit lehet...

Van olyan hashajtó amit lehet terhesen szedni?

Figyelt kérdés
A lenmagolajat ne javasoljátok, mert attól csak öklendeztem, de nagywczni akkor sem tudtam. :-(
2009. okt. 5. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak a tamarin lekvár van, amit lehet.

De jó még a szilvalekvár éhgyomorra, sok rostdús kaja, sok folyadék.

Nekem ezektől sem ment a dolog :)

2009. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Laevolac szirup,aszalt szilva,szilva lé,őszibarack,zabkorpa joghurttal.
2009. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

[link]

Anyukám azt mesélte, hogy ő terhesen egy ilyesmi lekvárt "evett". Ez alapján én úgy értelmezem, h neked is jó lenne:

"Mit kell megfontolni terhesség és szoptatás alatt?

Íze hányingert nem okoz, ajánlott adagban terhesek is szedhetik. Szoptatós anyák csak orvosi javallatra alkalmazhatják, mert a készítmény hatóanyagai átjutnak az anyatejbe."

2009. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi első, nem láttam az üzeneted, mikor az enyémet írtam! :)
2009. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
SZia! :) Nekem (tudom furán hangzik elsőre) kakaó és szilvalekváros kenyér jött be, majd egy nagyon nagy (nem megerőltető séta). Épphogy hazaértem! :))) Sok szerencsét! :)
2009. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Glicerines kúp sokáig benntartva, és csak tényleges szükség esetén. Gyógyszer nincs!
2009. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyumolcs rendszeresen, napi 4-5 darab szepen elosztva, vagy akar egyszerre vacsira.

Tudom, hogy lestrapalt szoveg, de nekem ez a gyumolcsos dolog a csucsszoveg, napkozben is eszek egyet-egyet, de a vacsim csak gyumolcs, alma, barack, ananasz, stb, amihhez eppen kedvem van. Reggel alig birok eljutni a wc-ig, pedig alapban en is szekrekedos vagyok.

Volt kb ket het, amikor semmilyen formaban nem csuszott le a gyumolcs, sem zoldseg, sem semmi rost, akkor volt is bajom a szekrekedessel, a Laevolac szirup bejott, de nagyon el kell talalni a megfelelo mennyiseget, mert elso alkalommal harom evokanalnyit vettem be (3-4 van hashajtasra ajanlva). Mar egy ora mulva segitett delutan, viszont meg este is belgorcseim voltak tole, azt hittem, hogy megszulok, mar a mehem is kemenyedett. De utana meg nehanyszor kisebb mennyisegben hasznaltam es pont jo volt.

2009. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kamilla tea is jó+ az eddig leírtak.
2009. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Laevolac szirup!

Nekem csak ez jött be,én még olajat is ittam de semmi.

A szirupból reggel éhgyomorra tejbe keverve 30 ml-t tettem és délutánra kitisztított.

2009. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy tudom van homeopátiás cucc is erre a célra, csak az én dokim nem foglalkozik homeos bogyókkal sajnos.... :(
2009. okt. 9. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!