Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vesetágulatom van mit lehet...

Vesetágulatom van mit lehet tenni a fájdalom enyhítésére?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség félidejénél alakult ki. A sürgősségin kötöttem ki annyira nagy volt a fájdalmam, a vesetágulatom miatt. Kaptam rá antibiotikumot és nospa szedését javasolták, tényleg el is múlt a fájdalom. És utána havonta jártam az urológiára kontrollra.
2009. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, az első terhességem 16.hetében, antibiotikummal kikezeltek,plusz kontroll, ahogy az első hozzászóló írta.

Szerencsére azóta sincs gondom


2gyerekes + 20 hetes kismama

2009. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még az lenne a kérdésem hogy 34 hetes kismama vagyok és megmütötek a vesémel felhelyeztek egy csövet a vese és a húgyholyag közé és hogy ezzel lehet természetesen szülni vagy csak császárral??
2009. okt. 11. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen lehet természetesen szülni,és utánna majd kiveszik a csövet.

Majdnem nekem is kellett,de szerencse megúsztam.Viszont akivel egyszobában voltam,neki raktak fel csövet.Neki a baba korábban született 4 héttel,egfészségesen,szépen fejletten.Mikor 4 nap után hazamentek,aznap szedte ki az urulógus a csövet neki.

2009. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Elöször is bocsánat h ide írok de lenne egy fontos kérdésem.Pár napja fáj a vesém de csak a jobb oldali.Nem is folyamatos a fájdalom csak néha de akkor erősebb is mint az elején.Kérdésem az h ez lehet vesetágulat tünete?Vagy esetleg más.Dokim szabin van a védőnőt tom felhívni de csak holnap.Elöre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.
2009. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is a jobb oldali kezdte el.Aztán egy szombaton 17 hetesen úgy begörcsöltem,hogy az ügyeleten kötöttem ki.


Nekem a lányom ráfeküdt.Onnantól a szülésig elég sok fájdalmam volt miatta.+vizsgálat.

Mindenképpen nézesed meg uhval.Igen lehet a veséd miatt.

2009. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 1. vagyok. Én 21 hetes terhes voltam, amikor szintén a jobb oldali vesémen iszonyú fájdalmat éreztem. 34 mm-es tágulatom volt a szülés előtt 1 nappal. Feltétlenül menjetek el urológiára. Ott ultrahangon meg tudják nézni, hogy valóban van -e vese pangás. Ha igen jobb esetben ahogy én is, kaptok antibiotikumot (1 hétig kellett szednem napi 3 szemet), és nospa szedését javasolták. Ja igen, meg azt is mondta a főorvos, hogy naponta többször álljak négykézláb, hogy az is segít. És tényleg. Minden hónapban mentem kontrollra amit javasolt. És szülés után 2 hónappal is elmentem, szerencsére minden okés volt.
2009. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!