Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a SOTE 2-ön a terhespat...

Milyen a SOTE 2-ön a terhespatológia?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ágy borzasztó kényelmetlen, zuhanyzók a folyosón, a nővérek kedvesek, a társaság jó, a kaja kevésbé. Kb. ennyi.

Párnát vigyél!

2009. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőval teljesen egyetértek! Én összesen 3 hetet töltöttem ott...de ha jók a szobatársaid, akkor át lehet vészelni.

Jah! És van ott egy vöröshajú takarítónéni, ha odaadjátok a megmaradt kajátokat neki, hogy elvigye a kutyájának, akkor hajnalban nem csapkod és paffog. És a műanyagüveg kupakokat is szelektíven kell gyűjteni, különben haddelhadd lesz!!! :). Hűtőbe nem tettünk kaját, mert összeborították. A teraszon tartottuk.

Üdv

2009. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Téényleg! A takarítónő! :D

A tusfürdőt, meg a kiolvasott újságokat is szereti! ;)

Hajnalban, ha nem tudsz aludni, az éjszakás nővérrel tudsz beszélgetni a társalgóban.

Én szerettem a pathológiát. A gyermekágyas osztály rosszabb.

2009. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. okt. 6. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A takarítónő... :) Mindenkiben megmaradt, úgy látszik. Utoljára a gyerekágyon láttam. Ezek szerint univerzális. :)

Mikor én voltam ott, a wc-t csak úgy lehetett lehúzni, hogy benyúltál a tartályba, és egy kallantyút felhúztál. Mikor 2 év múlva odakényszerültem ismét, ugyanígy működött a budi. :) Ezen röhögtünk a szobatársakkal.

Amúgy nem éreztem rosszul magam, mert a szobában nagyon jó hangulat volt.

2010. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen...a Wc:)) akkor egyre jártunk:P. Elég gusztustalan volt. De tényleg, a terhespatológia "jobb"állapotú volt, mint a gyermekágyas rész.
2010. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!